Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Pernille Zinck Justensen | Startgruppe 21 - 25(12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Peter Hansen | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Peter Hoff | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Peter Olesen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Peter Rasmussen | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Pia Grecca | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pia Gregersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pia Jakobsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pia Jensen | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Pia Marie Søndergaard | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pia Wichmann Christensen | Startgruppe 16 - 20 (11:45 - 12:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rasmus Andersen | Startgruppe 16 - 20 (14:45 - 15:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Rasmus Borup Nørgaard | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Rasmus Gelardi | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Rasmus Pedersen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Rasmus Sivesgaard | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Rasmus Thinus | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Rasmus Winther | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
René Rosenfelt Jespersen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Rie Buchardt | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rie Wedel | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rie Worsøe | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Dommer | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Hanson Sørensen | Startgruppe 21 - 25(12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Holmgård | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Kjær | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Kjølby | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Olssen Jensen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Simonsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Sørensen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sabina Wæhrens Sten | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sabrina Andersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sandie Krarup | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Sandie Overgaard Rosenberg | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sandra Samuelsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Damborg | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Schrøder | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Stoklund Haarsløv | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanni Bjerre Jensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sara Jensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Jørgensen Venø | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Seip | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sasja Wolter Andersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sebastian Gelardi | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Sebastian Strøm Ottesen | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Sidse Norre | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Hurup Christensen | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Leander | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Rom | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Simon Andersen | Startgruppe 16 - 20 (14:45 - 15:00) | Mens Mud Race 8 KM |