Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Simon Skovrider | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Sine Ladegaard Kirketerp | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sine Wollenberg | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sofie Højmark Bonderup | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Sofie Lindegaard Ehlern | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Søren Jensen | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Søren Mark | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Steffan Kjær Ovedal | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Steffen Bowman | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Stella Nielsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Stella Sakotic | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Stephanie Nielsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Stine Hartmann Schøn | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Stine Wallin | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sus Mørk | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susan Vejby Thomsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susanne Christensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Susanne Jensen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Sussie Søe Pedersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tanja Daugaard | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tanja Hedegaard Ahm | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Thea Eline Smalbro | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Thomas Eberhard | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Thomas Ø. Christensen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Thomas Olesen | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Thomas Svendsen | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Thor Bremer | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Tina Andersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tina Andersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tina Høgh | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Tine Trolle | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Tinne Mouritsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Toke Emil Nordestgaard | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Tom Søgaard | Startgruppe 16 - 20 (14:45 - 15:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Torben Kusk Pedersen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Trine Christensen | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Trine Jakobsen | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Trine Sørensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ula Lewandowska Kazuch | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ulla Misja Henningsen | Startgruppe 21 - 25(12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Urda Nordvik | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Victoria Nielsen | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
William Tolstrup | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Zascha Skovbo | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM |