Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Michael Stein Mogensbæk | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Michael Uldbjerg Andersen | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Michele Fick | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Michelle Dal | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Michelle Møller | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Michelle Thykjær | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Mie Bech Hanberg | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Mie Jacobsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Mie Nielsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Mie Riisager | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Mikkel Heien Lauridsen | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Mikkel krogsgaard Kørp | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Mikkel Lauest | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Mikkel Pedersen | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Mikkel Ramsgaard | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Mirantee Brimstrond | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Mona Nielsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Morten Højmark Bonderup | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Nadja Glavind Toft | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Naja Vestergaard | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nana Andersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nanna Dalgaard | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nanna Petersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nanna Rytter | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nanna Schelde Therkildsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nanna Thomsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Natasha Forup Sloth | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Natasha Kjær | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nathalie Nørbjerg | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Nicklas Madsen | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Niclas Skou Finnerup | Startgruppe 16 - 20 (14:45 - 15:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Nicolai Bartholomæussen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Niels Henrik Kristensen | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Niels-Kristian Østergaard | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Niklas Øhrstrøm Pedersen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Nikolai Hansen | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Nikolaj Bach Nielsen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Nikolaj Bruus Jensen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Nina Møller Bjerregaard | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ninna ahnfeldt Kjeldsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Olgeir Brimstrond | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Oliver le Févre Rasmussen | Startgruppe 11 - 15 (14:30 - 14:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Patricia Stærk Hansen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Paulina Jagoda | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pauline Stein Mogensbæk | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Penille Andersen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pernille Berenthz Nielsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pernille Holmskov | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Pernille Lundberg Leegaard | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Pernille Vejby | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM |