Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Bjarne Ilsø | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Bjørt Jørgensen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Brian Pedersen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Camilla Andersen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Bech Jensen | Startgruppe 21 - 25(12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Bersang | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Damsgaard | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Hansen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Lee Jørgensen | Startgruppe 21 - 25(12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Mølbach Nissen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Nybo | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Carina Kleis Andreasen | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Carina Østervig | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Carina Scheel Christensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Caroline Dam | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Caroline Steenberg Lindegaard | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Caroline Wichmann Christensen | Startgruppe 16 - 20 (11:45 - 12:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Casper Thorsteinsson | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Cathrina Thomsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Cathrine Gerding Larsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Cathrine Thomsen | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Cecilia Klitgaard Jørgensen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Cecilie Mølgaard | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Cecilie Pedersen | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Cecilie Rubæk | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Chandra Søberg | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Berntsen | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Carlsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Christensen | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Hesberg | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Nørlund Junker | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Ritter Madsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Stevang | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Chresten By Larsen | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Christian Høngaard Jensen | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Christian Kirkegaard | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Christian Thomsen | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Christina Bratholt | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Hellum | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Hesthaven | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Jensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
christina Lissia Kristensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Nielsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Clara Bender | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Claus Kuhr Sunesen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Claus Pedersen | Startgruppe 16 - 20 (14:45 - 15:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Claus Rytter | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Claus Urban | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Dan Kræfting | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Daniel Hansen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM |