Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Hold | Land | By | Startgruppe | Distance |
900 | Ulla Nancy Hembo | K50-59 | | | DEN | | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
1322 | Ulla Toudahl | K30-39 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1979 | Ulrik Frøhlke | M40-49 | | | DEN | Holte | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
707 | Ulrik Nielsen | M30-39 | | | DEN | Sorø | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
832 | Ulrik Skands | M50-59 | | | DEN | Tureby | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
1943 | Vagn Sander | M40-49 | | | DEN | Kirke Såby | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1787 | Valdas Trusas | M40-49 | | | DEN | Søborg | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
647 | Valdemar Sofus Dahlquist | M0-14 | | | DEN | | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
277 | Valdemar Tvarnø | M20-29 | | | DEN | København S | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
2542 | Valdemar Wagner | M0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2121 | Valentas Staselis | M30-39 | | | DEN | Ølstykke | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
48 | Vanessa Andersen | K15-19 | | | DEN | Herlev | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
1401 | Vanessa Beyer | K15-19 | | | DEN | Hvidovre | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
1984 | Vanessa Hansen | K20-29 | | | DEN | Odense C | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
2388 | Vega Damkilde | K0-14 | | | DEN | Frederiksværk | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1987 | Veronica Damkilde | K30-39 | | | DEN | Frederiksværk | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1881 | Vesna Bojovic | K20-29 | | | DEN | | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
1749 | Vibe Haff Jørgensen | K30-39 | | | DEN | Rødovre | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
1988 | Vibeke Bach | K50-59 | | | DEN | Søborg | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
1944 | Vibeke Lionett | K50-59 | | | DEN | Holbæk | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
771 | Vibeke Lund Poulsen | K40-49 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1990 | Vibeke Poulsen | K40-49 | | | DEN | Kastrup | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1993 | Vicki Mikkelsen | K30-39 | | | DEN | Vallensbæk Strand | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
1995 | Vicky Brøndtoft | K40-49 | | | DEN | Hedehusene | Heat 19 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 19 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
2070 | Vicky Sahlgreen | K30-39 | | | DEN | | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
1989 | Vicky Thomsen | K20-29 | | | DEN | Ballerup | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
2173 | Victor Bülow | M15-19 | | | DEN | Næstved | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
2419 | Victor Henriksen | M0-14 | | | DEN | Ringsted | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
787 | Victor Madsen-Larsen | M15-19 | | | DEN | Hedehusene | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2394 | Victor Mandelbaum | M0-14 | | | DEN | Hvidovre | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
652 | Victor Mast | M20-29 | | | DEN | Glostrup | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2498 | Victor Olsen Windelin | M0-14 | | | DEN | Valby | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
278 | Victor Tvarnø | M20-29 | | | DEN | | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1996 | Victor Ulriksen | M15-19 | | | DEN | Frederiksberg C | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
351 | Victoria Anna Guldmann Kelly | K20-29 | | | GBR | London | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
2594 | Victoria Gout | K0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2555 | Viggo Jessen | M0-14 | | | DEN | København V | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2474 | Vikki Gromada | K0-14 | | | DEN | Kirke Hyllinge | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1945 | Viktoria Reipur Munch | K30-39 | | | DEN | Solrød Strand | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
2315 | William Farnø | M0-14 | | | DEN | Borup | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2308 | William Gustav Bober Tønnersen | M0-14 | | | DEN | Mårslet | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2402 | William Hocke | M0-14 | | | DEN | Ishøj | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2431 | William Hougaard Campbell | M0-14 | | | DEN | Køge | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
710 | William Jønsson | M0-14 | | | DEN | Kastrup | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
2347 | Wilma Sørensen | K0-14 | | | DEN | Ringsted | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2348 | Xenia Ingleby | K0-14 | | | DEN | Store Heddinge | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1998 | xenia mortensen | K30-39 | | | DEN | København S | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1235 | Xenius Lindberg Vedersø | M15-19 | | | DEN | Glumsø | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
500 | Xiaoxiao Chen | K30-39 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
1023 | Yasmin-Ronja Krebs | K15-19 | | | DEN | København S | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|