Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Hold | Land | By | Startgruppe | Distance |
518 | Adam Borowski | M20-29 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
2304 | Adam Schrecker | M0-14 | | | DEN | Ballerup | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1 | Adolfo Hansen | M50-59 | | | DEN | Hårlev | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
3 | Agata Wolonsewicz | K30-39 | | | DEN | Nørre Alslev | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
366 | Agnes Schulz | K20-29 | | | DEN | Valby | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
1638 | Aisha Butt | K40-49 | | | DEN | Glostrup | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1905 | Albert Balestra | M40-49 | | | DEN | Ballerup | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
230 | Albert Klausen | M0-14 | | | DEN | Kastrup | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
2313 | Albert Pedersen | M0-14 | | | DEN | Frederikssund | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1513 | Alberte Abrahamsen | K20-29 | | | DEN | | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
498 | Alberthe Kjeldal | K30-39 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
274 | Alberto Cordova-Tvarnø | M40-49 | | | DEN | | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1197 | Aleksandra Mucha | K30-39 | | | DEN | Tureby | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
736 | Alex Jackson | M15-19 | | | DEN | Farum | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
516 | Alex Newcombe | M30-39 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
2158 | Alex Tolentino Reyes | M20-29 | | | DEN | København N | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
1917 | Alexander Buurgaard Lionett | M20-29 | | | DEN | Holbæk | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
4 | Alexander Christensen | M15-19 | | | DEN | Taastrup | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
2582 | Alexander Elkjær-havn | M0-14 | | | DEN | Ringsted | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2184 | Alexander Enna | M30-39 | | | DEN | Lille Skensved | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
884 | Alexander Hoffmann | M15-19 | | | DEN | Næstved | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
5 | Alexander Johnsson | M30-39 | | | DEN | Albertslund | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
96 | Alexander Ohm Eriksen | M15-19 | | | DEN | Ballerup | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
515 | Alexander Russo | M30-39 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
568 | Alexander Wollenweber | M20-29 | | | DEN | Ballerup | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
2426 | Alexandra Duong Nielsen | K0-14 | | | DEN | Køge | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2326 | Alfred Jensen | M0-14 | | | DEN | Frederikssund | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2491 | Alfred Wettergreen | M0-14 | | | DEN | København S | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1239 | Ali Amjad | M20-29 | | | DEN | | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
100 | Alisa Carlberg Perou | K0-14 | | | DEN | Faxe Ladeplads | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1336 | Allan Andreasen | M40-49 | | | DEN | | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
8 | Allan Birkedal | M40-49 | | | DEN | Holbæk | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
11 | Allan Christiansen | M40-49 | | | DEN | Nakskov | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
1915 | Allan Gaarde | M40-49 | | | DEN | | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
71 | Allan Hendriksen | M30-39 | | | DEN | | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
950 | Allan Nordlunde Hjorth | M30-39 | | | DEN | Stenløse | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1337 | Allan Rokkedahl | M50-59 | | | DEN | | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
844 | Allan Skjold | M40-49 | | | DEN | Karlslunde | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
2573 | Alma Bossen | K0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2437 | Alma Søgaard | K0-14 | | | DEN | Holstebro | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
12 | Amalie Andersen | K20-29 | | | DEN | Køge | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
468 | Amalie G Hansen | K15-19 | | | DEN | Rødovre | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
13 | Amalie Henriksen | K40-49 | | | DEN | Glostrup | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
865 | Amalie Kaysen | K30-39 | | | DEN | København V | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
16 | Amalie Maria Olsen | K20-29 | | | DEN | Liseleje | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
451 | Amanda Hammer | K20-29 | | | DEN | | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
17 | Amanda Østergård | K15-19 | | | DEN | Frederiksværk | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
885 | Amanda Pedersen | K15-19 | | | DEN | Næstved | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
1176 | Amanda Petersen | K20-29 | | | DEN | Fuglebjerg | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
2410 | Amaya Dillon | K0-14 | | | DEN | Brønshøj | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|