Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Hold | Land | By | Startgruppe | Distance |
1253 | Tine Lund Pedersen | K30-39 | | | DEN | Store Heddinge | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1821 | Tine Nielsen | K20-29 | | | DEN | Holbæk | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
1874 | Tine Olsen | K40-49 | | | DEN | Næstved | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1875 | Tine Saxkjær Cleyton | K30-39 | | | DEN | Albertslund | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
431 | Tine Skjoldborg | K40-49 | | | DEN | | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
1388 | Tine Sørensen | K30-39 | | | DEN | | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
761 | Tino Jensen | M30-39 | | | DEN | Vordingborg | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
513 | Tobias Bertelsen | M40-49 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
2459 | Tobias Højbo Rasmussen | M0-14 | | | DEN | Fakse | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2366 | Tobias Jacobsen | M0-14 | | | DEN | Sorø | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2526 | Tobias Lilja Spiers | M0-14 | | | DEN | København SV | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
239 | Tobias Pedersen | M20-29 | | | DEN | Karlslunde | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
2392 | Tobias Pommer | M0-14 | | | DEN | Kettinge | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1665 | Tobias Riis Jürgensen | M0-14 | | | DEN | Regstrup | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
894 | Tobias Torrecillas Nielsen | M15-19 | | | DEN | | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
1248 | Tom Bober Tønnersen | M40-49 | | | DEN | Mårslet | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
2058 | Tom Nielsen | M50-59 | | | DEN | Ringsted | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
150 | Tommy Jensen | M40-49 | | | DEN | | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
1890 | Tommy Ramstrup | M40-49 | | | DEN | Rødovre | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
2187 | Tonny Madsen | M40-49 | | | DEN | Svebølle | Heat 18 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 18 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
1894 | Torben Brøndum | M50-59 | | | DEN | Klippinge | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
306 | Torben Henriksen | M50-59 | | | DEN | Måløv | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
703 | Torben Hollmann | M40-49 | | | DEN | | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
1895 | Torben Jensen | M30-39 | | | DEN | Fredensborg | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
159 | Torben Jespersen | M50-59 | | | DEN | Fakse Ladeplads | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1896 | Torben Okkels | M40-49 | | | DEN | Nærum | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
1900 | Torben Vaarby | M40-49 | | | DEN | Ballerup | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1744 | Tore Bruun Andersen | M30-39 | | | DEN | | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
1492 | Tore Hald Simonsen | M20-29 | | | DEN | Helsinge | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
1763 | Toufik Toutouh | M40-49 | | | DEN | København N | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
99 | Toula Carlberg Perou | K15-19 | | | DEN | Faxe Ladeplads | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1916 | Tove-Iren Parthaugen | K50-59 | | | DEN | Kr Sonnerup | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1966 | Trine Aamand Dahl | K30-39 | | | DEN | Ringsted | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
1727 | Trine Christensen | K20-29 | | | DEN | | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
503 | Trine F. Smidt | K30-39 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
1375 | Trine Jensen | K40-49 | | | DEN | | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
1942 | Trine Klæbo Sørensen | K30-39 | | | DEN | Kirke Såby | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1897 | Trine Møller | K40-49 | | | DEN | Ballerup | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1952 | Trine Nielsen | K40-49 | | | DEN | Hvidovre | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
1954 | Trine Philipsen | K20-29 | | | DEN | Højbjerg | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
1328 | Trine Stryger Rasmussen | K30-39 | | | DEN | Maribo | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
267 | Trine Tilgren Askløf | K20-29 | | | DEN | Albertslund | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
2423 | Tristan Damm Marker | M0-14 | | | SWE | Genarp | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2467 | Tristan Gylden-Jacobsen | M0-14 | | | DEN | Holstebro | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1703 | Troels Dyrholm Siemsen | M20-29 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1976 | Troels Heesche | M40-49 | | | DEN | Gentofte | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
1325 | Troy Ferguson | K30-39 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
2163 | Tyrker Alici | M15-19 | | | DEN | | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1565 | Ukendt Deltager | - | | | DEN | | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1978 | Ulla Borup | K40-49 | | | DEN | Høng | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|