Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Hold | Land | By | Startgruppe | Distance |
991 | Amber Nasir | K30-39 | | | DEN | Kalundborg | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2523 | Anastacia Buus | K0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2434 | Anaya Møller | K0-14 | | | DEN | Lejre | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
166 | Anders Bagge | M40-49 | | | DEN | Taastrup | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
563 | Anders Bo Andersen | M30-39 | | | DEN | Ballerup | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
21 | Anders Christrup | M30-39 | | | DEN | Vanløse | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
2177 | Anders Faurholt | M20-29 | | | DEN | Frederikssund | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
22 | Anders Hagen | M40-49 | | | DEN | Kbh Ø | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
133 | Anders Hauser | M40-49 | | | DEN | | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
23 | Anders Heyn | M40-49 | | | DEN | Nakskov | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
1887 | Anders Hyldgård | M40-49 | | | DEN | | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
2032 | Anders Kjøller-Jensen | M30-39 | | | DEN | Lyngby | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 17 - kl. 13:40 | 6 KM |
|
878 | Anders Kristiansen | M30-39 | | | DEN | Ringsted | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
124 | Anders Krusbo | M30-39 | | | DEN | Herlev | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
1742 | Anders Nordhavn | M40-49 | | | DEN | Gilleleje | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
1549 | Anders Ørnberg | M50-59 | | | DEN | Landbrugsskolen Sjælland roskilde | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
591 | Anders petersen | M15-19 | | | DEN | Helsinge | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
2181 | Anders Poul | M30-39 | | | DEN | | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
2125 | Anders R Pedersen | M20-29 | | | DEN | | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
1683 | Anders Rosenkrands Wistisen | M30-39 | | | DEN | | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
805 | Anders Stenderup | M40-49 | | | DEN | Nørre Alslev | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1785 | Anders Svendborg Andersen | M40-49 | | | DEN | Søborg | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
18 | Anders Telling | M20-29 | | | DEN | Aarhus C | Heat 19 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 19 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
2091 | Anders Thomsen | M30-39 | | | DEN | Hvidovre | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
1566 | Anders Tindahl Hansen | M15-19 | | | DEN | Frederikssund | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
24 | Anders Vexøe | M40-49 | | | DEN | Ishøj | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
269 | André Schlott | M20-29 | | | DEN | Albertslund | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
2574 | Andrea Byrdorf- Rye | K0-14 | | | DEN | København SV | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
29 | Andreas Birch | M30-39 | | | DEN | Glostrup | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
31 | Andreas Bjerregaard Larsen | M20-29 | | | DEN | Herlufmagle | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
32 | Andreas Fokdal | M20-29 | | | DEN | Køge | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2597 | Andreas Green | M0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | 6 KM |
|
869 | Andreas Hansen | M30-39 | | | DEN | Ringsted | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
708 | Andreas Jønsson | M15-19 | | | DEN | Kastrup | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
27 | Andreas Larsen | M40-49 | | | DEN | Gilleleje | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
1817 | Andreas Nathan | M30-39 | | | DEN | Valby | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
2510 | Andreas Nielsen | M0-14 | | | DEN | Hvidovre | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2390 | Andreas Pommer | M0-14 | | | DEN | Kettinge | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1148 | Andreas Rasmussen | M30-39 | | | DEN | Herlev | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
1409 | Andreas Ringsted | M30-39 | | | DEN | København N | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
2442 | Andreas Schmidt Rasmussen | M0-14 | | | DEN | Tappernøje | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1324 | Andreas Siezing | M30-39 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1544 | Anetta Hardø | K40-49 | | | DEN | Herlev | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
33 | Anetta Hardø | M40-49 | | | DEN | Herlev | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
675 | Anette Michaelsen | K50-59 | | | DEN | Kastrup | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1069 | Anette Søgaard | K30-39 | | | DEN | Holstebro | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
245 | Anette Svendsen | K40-49 | | | DEN | | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
34 | Anja Chikita Engmann | K30-39 | | | DEN | Brøndby | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
596 | Anja Egebjerg | K30-39 | | | DEN | Ringsted | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
714 | Anja Frandsen | K30-39 | | | DEN | Herlufmagle | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|