Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Hold | Land | By | Startgruppe | Distance |
834 | Annika Andersen | K20-29 | | | DEN | | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
1550 | Annika Bastholm | K40-49 | | | DEN | Køge | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
2310 | Annika Bruun | K0-14 | | | DEN | Rødovre | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2519 | Anton Færch Boye Rasmussen | M0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2543 | Anton Ingstrup Tonsberg | M0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
421 | Anton Larsen | M30-39 | | | DEN | Frederiksværk | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
2448 | Anton Leander noachsen | M0-14 | | | DEN | Sorø | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1973 | Anton Møller | M15-19 | | | DEN | | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
2408 | Anton Riis Damsgaard | M0-14 | | | DEN | Valby | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2454 | Anton Steenstrup Djernis | M0-14 | | | DEN | Bjæverskov | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
429 | Arna Bjork | K40-49 | | | DEN | | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
779 | Arne Sundberg | M60-69 | | | DEN | Stege | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
2489 | Arthur Sørensen | M0-14 | | | DEN | Frederiksberg | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
737 | Asbjørn Frimann | M0-14 | | | DEN | Farum | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
83 | Asbjørn Hastrup-Leth | M20-29 | | | DEN | Hillerød | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
2400 | Asbjørn møller Frandsen | M0-14 | | | DEN | Herlufmagle | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
922 | Asbjørn Rosenberg | M20-29 | | | DEN | Roskilde | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2370 | Asger Nygaard | M0-14 | | | DEN | Sorø | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2516 | Asger Raun | M0-14 | | | DEN | København V | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1128 | Aske Zeberg | M20-29 | | | DEN | Odense M | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
2513 | Aslan Vaabengaard | M0-14 | | | DEN | Hundested | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2439 | Asta Rasmussen | K0-14 | | | DEN | V | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2595 | Astrid Gout | K0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1040 | Astrid Højmark | K30-39 | | | DEN | København S | Heat 18 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 18 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
2578 | Astrid Marie Rødskov Jensen | K0-14 | | | DEN | Jægerspris | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2580 | August Rasmussen | M0-14 | | | DEN | Rødovre | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2085 | August Søberg | M0-14 | | | DEN | Hvidovre | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
2447 | Aurora Kampmann | K0-14 | | | DEN | Gentofte | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2495 | Ayla Helena Christensen | K0-14 | | | DEN | Herning | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1025 | Bahar Cavdar | K30-39 | | | DEN | København S | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2598 | Bastian Andersen | M0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1075 | Begitte Charlotte Klinke | K30-39 | | | DEN | Nakskov | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
1036 | Belinda Jørgensen | K30-39 | | | DEN | Hvidovre | Heat 19 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 19 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
253 | Belinda Pedersen | K30-39 | | | DEN | Greve | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
2342 | Bella Brunn | K0-14 | | | DEN | Vildbjerg | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1635 | Bende Bjerring | K40-49 | | | DEN | Glostrup | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
1506 | Benedicte Damm | K30-39 | | | SWE | Genarp | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
84 | Benedikte Rosendal Brøndum | K20-29 | | | DEN | Stenløse | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
85 | Benita Skjærlund | K40-49 | | | DEN | Auning | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
86 | Benjamin Bringtoft | M20-29 | | | DEN | Ringsted | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
2126 | Benjamin Schou Knudsen | M20-29 | | | DEN | | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
893 | Benjamin Torrecillas Nielsen | M15-19 | | | DEN | | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
530 | Benjamin Vogelius | M40-49 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
87 | Bent Brøgger | M40-49 | | | DEN | Herlev | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1892 | Bente Langkilde | K50-59 | | | DEN | Herfølge | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
89 | Benthe Olsen | K60-69 | | | DEN | Tune | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
1768 | Berit Lindboe | K40-49 | | | DEN | Rødovre | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
90 | Berit Neubert | K50-59 | | | DEN | Charlottenlund | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1183 | Berit Thomassen | K40-49 | | | DEN | Køge | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
2361 | Bertram Kaad Malling | M0-14 | | | DEN | Borup | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|