Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Hold | Land | By | Startgruppe | Distance |
37 | Anja Holmquist Egebo | K20-29 | | | DEN | Kongens Lyngby | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
41 | Anja Karina Roth jensen | K40-49 | | | DEN | Karise | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
616 | Anja Kristiansen | K30-39 | | | DEN | | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
43 | Anja Liss Petersen | K40-49 | | | DEN | Hvidovre | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
44 | Anja Øhrgaard | K40-49 | | | DEN | Herlev | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
831 | Anja Skands | K40-49 | | | DEN | Tureby | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
50 | Anja Spuur Lønstrup | K40-49 | | | DEN | Herlev | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
765 | Anja Wettergreen Aagesen | K40-49 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1918 | Anker Burgaard Lionett | M60-69 | | | DEN | Holbæk | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
53 | Ann Helene Kristensen | K20-29 | | | DEN | København sv | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
136 | Ann Karina | K30-39 | | | DEN | | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
55 | Ann Ketil | K50-59 | | | DEN | København S | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1626 | Ann Therese Husås Sørensen | K30-39 | | | DEN | | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
2432 | Anna Andersen | K0-14 | | | DEN | Køge | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
322 | Anna Christensen | K20-29 | | | DEN | Næstved | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
618 | Anna Damsgård | K15-19 | | | DEN | Allerød | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
961 | Anna Lind | K0-14 | | | DEN | Helsinge | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
56 | Anna Louise Sofie Larsen | K30-39 | | | DEN | Sakskøbing | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2503 | Anna Marie Christensen | K0-14 | | | DEN | Roskilde | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2303 | Anna Schrecker | K0-14 | | | DEN | Ballerup | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
57 | Anna Stjärnqvist | K20-29 | | | SWE | Lund | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
193 | Anna Wallstrøm | K0-14 | | | DEN | | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2301 | Anna Weiss Stenild | K0-14 | | | DEN | Nykøbing F | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
411 | Anna-Bell Gårdred | K20-29 | | | DEN | Søllested | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
2038 | Anna-Sofie Elsner | K20-29 | | | DEN | København S | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
58 | Anne Hauder | K20-29 | | | DEN | København S | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
59 | Anne Jensen | K40-49 | | | DEN | Vildbjerg | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
1919 | Anne Larsen | K30-39 | | | DEN | Hvalsø | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
61 | Anne Louise Sørensen | K40-49 | | | DEN | Hillerød | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
248 | Anne Louise Wenzel-Petersen | K40-49 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
1031 | Anne Marie Wøldike | K30-39 | | | DEN | Karlslunde | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
62 | Anne Mette Lindberg Vinther | K40-49 | | | DEN | Bagsværd | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
1841 | Anne Midtgaard | K40-49 | | | DEN | Taastrup | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
983 | Anne Nielsen | K30-39 | | | DEN | | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
312 | Anne Nyholm Koch | K40-49 | | | DEN | Hørsholm | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
505 | Anne Skov Østergaard | K20-29 | | | DEN | Gentofte | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
153 | Anne Sophie | K30-39 | | | DEN | | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 12 Get Fit Gym - kl. 12:50 | 6 KM |
|
66 | Anne West Colsted | K30-39 | | | DEN | Ølstykke | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
252 | Anne-Marie Langhans | K50-59 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
69 | Anne-Mette Mikkelsen | K30-39 | | | DEN | Hvidovre | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
915 | Anne-Sofie Guldager | K15-19 | | | DEN | Jyllinge | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
76 | Anne-Sofie Hansen | K20-29 | | | DEN | Glostrup | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
1338 | Annelise Petersen | K30-39 | | | DEN | | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Scor Heatet (start 11:45) | 6 KM |
|
1187 | Annett Aaby | K30-39 | | | DEN | Herfølge | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
1010 | Annette Christoffersen | K30-39 | | | DEN | Karlslunde | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
77 | Annette Clemmensen | K30-39 | | | DEN | Varde | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
1967 | Annette Hein | K40-49 | | | DEN | Ringsted | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
78 | Annette Lyngby | K50-59 | | | DEN | Køge | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
79 | Annette Olesen | K40-49 | | | DEN | Guldborg | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 5 - kl. 11:40 | 6 KM |
|
82 | Annica Jensen | K20-29 | | | DEN | Ishøj | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|