Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
21515 | Ets 2 | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21516 | Ets 3 | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21517 | Ets 4 | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21518 | Ets 5 | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21519 | Ets 6 | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21520 | Ets 7 | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21254 | Eva Marstrand Jacobsen
Morud Løbeklub
| Morud Løbeklub | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Morud Løbeklub | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10081 | Eva Pedersen
RawFit
| RawFit | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
RawFit | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10041 | Eva Søgaard | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10118 | Filip Robsahm Nielsen
FieldSense
| FieldSense | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FieldSense | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21124 | Filip Sandberg Storgaard
Team Storgaard
| Team Storgaard | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Storgaard | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
2508 | Finn Kempel | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21235 | Finn Mogensen
Team Mogensen Massage- Hadsten
| Team Mogensen Massage- Hadsten | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Mogensen Massage- Hadsten | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21307 | Flemming Dalsgaard
Nordisk CNC service
| Nordisk CNC service | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Nordisk CNC service | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21204 | Flemming Iversen
Aarhus 1900 A/L
| Aarhus 1900 A/L | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 A/L | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21028 | Frank Hopkirk
PH
| PH | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
PH | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21322 | Frank Jakobsen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21132 | Frank Kristensen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10121 | Frank Rasmussen
Triathlon Horsens
| Triathlon Horsens | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Triathlon Horsens | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
2527 | Frederik Andersen | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21393 | Frederik Eshøj | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
2513 | Freja Gjesager | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21302 | Frode Snitgaard | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21385 | Gert Eriksen
TPI løbeklub
| TPI løbeklub | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
TPI løbeklub | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21104 | Giorgio Lanzani
Tønder Løbeklub
| Tønder Løbeklub | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Tønder Løbeklub | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21455 | Giorgio Maizza | | ITA | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21168 | Gitte Askær
Dansk Halvmarathon Klub
| Dansk Halvmarathon Klub | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Dansk Halvmarathon Klub | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21006 | Gitte Bisgaard | | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21344 | Gitte Due Høy | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21230 | Gitte Mortensen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10085 | Gitte Nordskov Balling | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21286 | Gitte Schnipper
Rambøll
| Rambøll | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Rambøll | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21115 | Glenn Honore | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21289 | Gökhan Kasirga | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21022 | Gorm Breinholm | | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
10110 | Gretta Button | | UKE | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21284 | Gudny Kristin Tryggvadottir | | ISL | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21212 | Gudrun Gadegaard Pedersen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21126 | Hanne Nymark
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21297 | Hanne Villadsen
Dansk Halvmarathon Klub
| Dansk Halvmarathon Klub | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Dansk Halvmarathon Klub | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10140 | Hans Olesen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21448 | Hans Stubberup
Viborg AM
| Viborg AM | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Viborg AM | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10082 | Heidi Busk Eriksen
Rawfit Trail
| Rawfit Trail | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Rawfit Trail | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21483 | Heidi Pedersen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
10074 | Heidi Thusgaard
Eventyrsport
| Eventyrsport | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Eventyrsport | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21336 | Hektor Haustrup
Hnie
| Hnie | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hnie | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21410 | Helen óladóttir | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21512 | Helena Suralski
Neverwithout
| Neverwithout | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Neverwithout | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21113 | Helene Hansen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10111 | Helene Nielsen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|