Startnr. | Deltagare | Klubb/Företag | Land | Startgrupp | Klass |
10122 | Thomas Nygaard | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
| Thomas Peitersen
Det bøjede søm
| Det bøjede søm | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Det bøjede søm | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21134 | Thomas Priess Østergaard | | UKE | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21238 | Thomas Reker | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21120 | Tina Enggaard Sørensen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10026 | Tina Lykke | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21114 | Tine Birch | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10076 | Tobias Thusgaard | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
10029 | Tobias Volder | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21112 | Tommy Bred
Runners DK Silkeborg
| Runners DK Silkeborg | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Runners DK Silkeborg | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21343 | Tommy Due Høy | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10069 | Tommy Rydberg Hansen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21507 | Tommy Sørensen
Runners dk Aalborg
| Runners dk Aalborg | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Runners dk Aalborg | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21449 | Tor Jørgensen
IT Compagniet
| IT Compagniet | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
IT Compagniet | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21282 | Torben Brinck-Søjberg | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10045 | Torben Brix
eurodan-huse
| eurodan-huse | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
eurodan-huse | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21364 | Torben Haarkær | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21025 | Torben Nielsen | | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21340 | Torbjørn Gasbjerg
Eventyrsport
| Eventyrsport | UKE | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Eventyrsport | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21373 | Tove Hjortshøj
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Aarhus 1900 | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10072 | Trine Clausen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10073 | Trine Elfrom Hansen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21416 | Trine Gasbjerg Jørgensen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
10027 | Trine Opstrup Drue | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10035 | Ulla Andersen
HA85-Skovløberne
| HA85-Skovløberne | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
HA85-Skovløberne | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21447 | Ulla Binderup Jacobsen
Viborg AM
| Viborg AM | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Viborg AM | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21392 | Ulrich Kern-Hansen
Organic Plant Protein A/S
| Organic Plant Protein A/S | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Organic Plant Protein A/S | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
10108 | Ulrik Pedersen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21435 | Ulrik T. Marcussen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21187 | Vibeke Christensen Trærup | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10070 | Vicki Solvang Johansen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21169 | Victor Dalby Møller
Fitness Fabrikken - Havndal
| Fitness Fabrikken - Havndal | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Fitness Fabrikken - Havndal | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
2533 | Victor Schwartz | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21407 | Victoria Andersen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21227 | Vilfred Trudslev | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
2516 | Vilhelm Oldenborg | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
2541 | Vilja Wallace | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
2507 | Viola Klinkvort Kempel | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21139 | Visti Nørgaard | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21309 | Vivi Bruun | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
2532 | William Berchtold | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21150 | Yassin Nilsson Bour-Hil
adidas Runners Copenhagen
| adidas Runners Copenhagen | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
adidas Runners Copenhagen | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21052 | Zenia Mogensen
Løberen
| Løberen | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klubb/Företag | Startgrupp | Klass |
Løberen | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|