Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
21433 | Astor Møller Martinsen
Assentoft Løbeklub
| Assentoft Løbeklub | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Assentoft Løbeklub | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
2519 | Ažuolas Songaila | | LTU | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21046 | Begitte Hansen
Sport24 Aabenraa / Team Meins RUNning/ Simon Skov
| Sport24 Aabenraa / Team Meins R. | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sport24 Aabenraa / Team Meins R. | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21462 | Benjamin Glaw-Fischer
Lynbukkene
| Lynbukkene | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lynbukkene | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21380 | Bent Kristensen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10124 | Bent Møller
Sallings
| Sallings | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sallings | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21205 | Bent Skovsende | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21119 | Bente Jepsen
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21444 | Bertel Andreas Harboe-Møller
SMT Silkeborg Motion og Tri
| SMT Silkeborg Motion og Tri | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SMT Silkeborg Motion og Tri | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
2524 | Bertram Volshøj | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21365 | betina knudsen | | UKE | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21004 | Bettina Rahbek | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10036 | Bettina Wilde Haugaard | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21506 | Birgith Elneff
Runners DK Aalborg
| Runners DK Aalborg | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Runners DK Aalborg | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21271 | Birgitte Haahr
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21329 | Birgitte Thomsen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21332 | Bjarne Nebel
Gjessø Løbeklub
| Gjessø Løbeklub | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gjessø Løbeklub | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
2542 | Bjørk Wallace | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21497 | Bo Hedensted | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
2506 | Bo Klinkvort Kempel | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21145 | Bo Odgaard | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21552 | Borgarhjørt Holm | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21314 | Brian Andersen Christensen
1976
| 1976 | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
1976 | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21242 | Brian Berg
DHK
| DHK | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
DHK | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21151 | Brian Bonde
Team outdoor silkeborg
| Team outdoor silkeborg | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team outdoor silkeborg | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21498 | Brian Borg
Crazy Runners Horsens
| Crazy Runners Horsens | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Crazy Runners Horsens | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10049 | Brian Dollerup Høeberg
76365
| 76365 | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
76365 | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21424 | Brian Ilstrup Madsen
DHK
| DHK | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
DHK | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21337 | Brian Madsen
Gjessø Løbeklub
| Gjessø Løbeklub | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gjessø Løbeklub | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21313 | Brian Østergaard
Runners.dk Vejle
| Runners.dk Vejle | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Runners.dk Vejle | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21388 | Brian Pedersen
Aarhus 1900 A/L
| Aarhus 1900 A/L | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 A/L | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21415 | Brian Rasmussen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21354 | Brian Venø | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21133 | Brian Venø | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21269 | Brian Warming
Philips Danmark
| Philips Danmark | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Philips Danmark | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
10090 | Camilla Corneliusen
SMT Silkeborg
| SMT Silkeborg | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SMT Silkeborg | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10163 | Camilla gry Elmann | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21452 | Camilla Hejgendorf-Sigaard | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21148 | Camilla Kristensen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10011 | Camilla Kruse Juul Krahn
Team Livstræt
| Team Livstræt | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Livstræt | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21175 | Camilla Østergaard
Camilla Østergaard
| Camilla Østergaard | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Camilla Østergaard | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21003 | Camilla Thoning Filt | | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
2503 | Carl Erlendsson | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21262 | Carsten Nielsen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21325 | Carsten Olesen
Fredericia Triathlon Team
| Fredericia Triathlon Team | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Fredericia Triathlon Team | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
10091 | Casper Christoffer Lemche
Aarhus Fremad atletik
| Aarhus Fremad atletik | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus Fremad atletik | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21259 | Cecilie Rohde Andersen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21206 | Cecilie Sørensen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21550 | Charlotte Bjørn Pedersen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21311 | Charlotte Skibsted Davidsen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|