Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
21327 | Alberta Sørensen
kibæk motion klub
| kibæk motion klub | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
kibæk motion klub | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
2544 | Alberte Ligaard Andersen | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
2511 | Aleksander McEwen Oliver
Hammerum
| Hammerum | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hammerum | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21231 | Alex Guldager | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21156 | Alexander Brink | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21223 | Alexander Schifter Schou
1965
| 1965 | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
1965 | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21443 | Alice Christensen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21296 | Allan Gronert | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21265 | Allan Jensen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21315 | Allan Klein Mikkelsen
Runners DK Vejle
| Runners DK Vejle | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Runners DK Vejle | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21248 | Allan Nielsen
Borris Løbeklub
| Borris Løbeklub | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Borris Løbeklub | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
2510 | Amalie Thusgaard | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
10113 | Amanda Olesen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21208 | Anders Dyrby Poulsen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21167 | Anders Gæraa Petersen
Runners DK
| Runners DK | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Runners DK | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21412 | Anders Jørgensen
Power Team Jørgensen
| Power Team Jørgensen | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Power Team Jørgensen | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21191 | Anders Mathiassen
Team Køleboxen
| Team Køleboxen | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Køleboxen | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21199 | Anders Møller | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21021 | Anders Pagh Engel Jensen
Nationalbanken
| Nationalbanken | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Nationalbanken | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
10145 | Anders Poulsen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21480 | Anders Sæderup Nielsen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
| Anders Simonsen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10164 | Anders Simonsen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21288 | Anders Skovbo | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21177 | Andreas Mathiassen
Team Veteran
| Team Veteran | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Veteran | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21283 | Andreas Mørch-Madsen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21353 | Andreas Thomsen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21029 | Andreas Thornvig | | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21127 | Andrew Stockton | | GBR | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21397 | Anette Dal Hansen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10067 | Anette Gronert
Familien Wulsten gronert
| Familien Wulsten gronert | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Familien Wulsten gronert | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10008 | Anette Kirkegaard
Nymøllevej’s Benhårde Hårde Tøser
| Nymøllevej’s Benhårde Hårde Tøs. | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Nymøllevej’s Benhårde Hårde Tøs. | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21111 | Anita Bred
Runners DK Silkeborg
| Runners DK Silkeborg | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Runners DK Silkeborg | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10086 | Anita Hedegård | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21218 | Anja Crohnager Andersen
MuscleRun
| MuscleRun | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
MuscleRun | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21499 | Anja Skjødt | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21221 | Ann Levisen
Wewant2run
| Wewant2run | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Wewant2run | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10089 | Anna Lise Bækkegaard
Gjessø løbdklub
| Gjessø løbdklub | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gjessø løbdklub | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10097 | Anne Cathrine Dyhr Correll
Aarhus 1900 A/M
| Aarhus 1900 A/M | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 A/M | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10023 | Anne Hesselholt | | UKE | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21118 | Anne Jepsen
Dansk halvmarathon klub
| Dansk halvmarathon klub | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Dansk halvmarathon klub | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21258 | Anne Kathrine Podlech | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21371 | Anne Marie Svendsen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21374 | Anne-lise Sloth Als
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21500 | Anne-Louise Waaben | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21214 | Anneke von Opheim Berns
Runners DK
| Runners DK | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Runners DK | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21196 | Annemette Hvid
Givskovløb
| Givskovløb | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Givskovløb | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21505 | AnneMette Nielsen
Jeg tilhører ingen klub
| Jeg tilhører ingen klub | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Jeg tilhører ingen klub | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
2548 | Anton Mostrup | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
21159 | Asger Romme Andersen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|