Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
21043 | Peter Jensen
booklab.dk
| booklab.dk | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
booklab.dk | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21556 | Peter Lambourne
Lambourne Translations
| Lambourne Translations | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Lambourne Translations | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21321 | Peter Steffensen | | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21456 | Peter Toft
PurePower
| PurePower | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
PurePower | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21406 | Phillip Andersen | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
10032 | Pia Hougaard | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21458 | Pia Nielsen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21290 | Poul Erik Brogaard
Eventyrsport
| Eventyrsport | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Eventyrsport | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21368 | Puk Højer
RunningNow
| RunningNow | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
RunningNow | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21057 | Qulutak Møller
Runderful Nuuk
| Runderful Nuuk | GRL | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Runderful Nuuk | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
10042 | Randi Kristensen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10012 | Rasmus Djurhuus
Agilent Technologies / Løberen
| Agilent Technologies / Løberen | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Agilent Technologies / Løberen | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21316 | Rasmus Hansen | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21225 | Rasmus Midtgaard Hvidberg | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21440 | Rasmus Nielsen
Bording løbeklub
| Bording løbeklub | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Bording løbeklub | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21158 | Rasmus romme Andersen | | UKE | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21122 | Rasmus Storgaard
Sifora
| Sifora | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sifora | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21220 | Rasmus Thinghuus Toft | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21474 | Rasmus Vedel Jensen
SPÆN
| SPÆN | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SPÆN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21492 | Rebekka Agesen Dahl | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21030 | Regina Aagaard
Løberen Aarhus
| Løberen Aarhus | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Løberen Aarhus | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21109 | Rene Chlement Isaksen
CARROT.NU
| CARROT.NU | DEN | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
CARROT.NU | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21066 | René Juhl Sletting | | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
21186 | René Klindt | | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21387 | Rikke Ernebjerg
Aarhus 1900 A/M
| Aarhus 1900 A/M | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 A/M | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21490 | Rikke Krogh Christensen
JensenTours
| JensenTours | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
JensenTours | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10078 | Rikke Mikkelsen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10004 | Rikke Sigaard
Aarhus 1900 A/M
| Aarhus 1900 A/M | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 A/M | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10083 | Rikke Smith | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21210 | Rita Hansen
VLIR Randers
| VLIR Randers | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
VLIR Randers | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21010 | Robin Lenz Ostenfeldt
SAK77
| SAK77 | DEN | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SAK77 | Startgruppe B. 21km. Start kl. 13.30 | Half (elite) (21,1km) |
|
10130 | Romanas Songaila | | LTU | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21366 | Ronnie Moslund
STEN og HAVER
| STEN og HAVER | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
STEN og HAVER | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21300 | Rune McLeod Winther
Hechmann Running
| Hechmann Running | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hechmann Running | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10001 | Rupert Pedersen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21304 | Sabine Schlüter Petersen
dansk halvmarthonklub
| dansk halvmarthonklub | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
dansk halvmarthonklub | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21521 | Sanjin Savic
Eventyrsport
| Eventyrsport | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Eventyrsport | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10084 | Sanne Andersen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10013 | Sanne Djurhuus
Løberen
| Løberen | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Løberen | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
10141 | Sara Bang-Hansen
Ejendomsmæglerbonde.dk
| Ejendomsmæglerbonde.dk | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Ejendomsmæglerbonde.dk | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21330 | Sara Camille Bülow Hedevig Lorentzen
5 tårns motion
| 5 tårns motion | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
5 tårns motion | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21471 | Sara Lehtilä | | FIN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
10127 | Sarah Graversen | | DEN | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
2525 | Sebastian Tillitz | | DEN | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Børneløb Start kl. 12.30 | Børneløb 2,5km |
|
10061 | Sigmund Wiig Petersen | | NOR | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe A. 10,5km. Start kl. 13:15 | 10,5 km |
|
21285 | Sigmund Wiig Petersen | | NOR | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe E. 21km. Start kl. 15.30 | Half (21,1km) |
|
21190 | Signe Fisker
Skanderborg Løbeklub
| Skanderborg Løbeklub | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Skanderborg Løbeklub | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21123 | Simon Andersen
Simons Tømrerfirma
| Simons Tømrerfirma | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Simons Tømrerfirma | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
21162 | Simon Dahl | | DEN | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe D. 21km. Start kl. 15.00 | Half (21,1km) |
|
21375 | Simon Foldager
Svenne og Simons løbeklub for midaldrende mænd
| Svenne og Simons løbeklub for m. | DEN | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Svenne og Simons løbeklub for m. | Startgruppe C. 21km. Start kl. 14.30 | Half (21,1km) |
|