Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | Distance |
---|---|---|---|---|---|
202 | Nikolaj Holm | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
153 | Nikolaj Kühn | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
353 | Nikolett Rácz | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
8 | Nikoline Hedelund Madsen | - | Heat 1 - kl.10.15 | Mini-krydseren | |
145 | Nikoline Vogelsang Gallop | (K) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
230 | Ninna Elisabeth Jakobsen | (K) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
27 | Ole Bertram Andersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
50 | Ole Møller | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
26 | Ole Skinnerup | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
186 | Pelle Rosenbeck Gøeg | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
63 | Per C Berentsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
254 | Per Dalby Nielsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
355 | Peter Abel | (M) Mellemste gruppe | Heat 6 - kl.11.40 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
310 | Peter Astrup | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
177 | Peter Baun | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
324 | Peter Carstensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
112 | Peter Frank | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
351 | Péter Illés | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
155 | Peter Østergaard Thomsen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
242 | Peter Særmark-Thomsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
180 | Peter Sonne | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
272 | Peter Stiller | (M) Mellemste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
280 | Preben Mogensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
325 | Pusle Veng | (K) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
40 | Rasmus Abildgaard | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
258 | Rasmus Lundsted Mortensen | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
191 | Rasmus Olsen | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
41 | Rasmus Rank Nørgaard | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
58 | René Kjølby | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
319 | Richárd Tarnóczi | (M) Yngste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
102 | Rikke Danielsen | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
248 | Rikke Jacobsen | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
281 | Rikke Kobel | (K) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
30 | Rit@ Hauge | (K) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
277 | Sanne Hedegaard | (K) Mellemste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
172 | Sarah Sønderholm Knudsen | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
265 | Sebastian Eliasen | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
331 | Sebastian Thomsen | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
332 | Signe Møller Winther | (K) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
42 | Simon Andersen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
341 | Sisse Østergaard Nielsen | (K) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
259 | Sofia Illum Kirkeby | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
226 | Sofie Frank Plath | (K) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
114 | Søren Andersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
200 | Søren Meier Jensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
127 | Søren Mosevang | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
312 | Steen Heftholm | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
101 | Steen Thomsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
251 | Stefan Jørgensen | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
340 | Stefan Stenberg Sørensen | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte |