Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | Distance |
---|---|---|---|---|---|
311 | Christian Lessel | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
323 | Christian Winther Larsen | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
342 | Christina Linnemann | (K) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
55 | Clara Nautrup Pedersen | (K) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
197 | Claus Greve | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
274 | Claus Lander Petersen | (M) Ældste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
239 | Claus Olsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
36 | Claus Riber Knudsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
103 | Claus Steensgaard Pedersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
225 | Claus Teisen | (M) Ældste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
51 | Dag Stormark | (M) Ældste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
32 | Dan Eisenhardt | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
348 | Daniel Mandrup | (M) Yngste gruppe | Heat 6 - kl.11.40 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
148 | Daniel Vang Kleist | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
253 | Danilo Ricardo Rivera Møller | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
185 | david hjorth nielsen | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
33 | David Vanggaard Bedholm Johansen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
204 | Denny Stenstrup | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
97 | Dorte Lyager | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
203 | Dorthe Brønnum | (K) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
106 | Ejgil Troelsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
28 | Emil Viltoft Andersen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
244 | Emilie Frillerhøj Madsen | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
11 | Emma Andersen | - | Heat 1 - kl.10.15 | Mini-krydseren | |
56 | Erik Sigaard | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
96 | Esther Bertling | (K) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
336 | Flemming Callsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
215 | Flemming Engemand | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
6 | Frederik Jensen | - | Heat 1 - kl.10.15 | Mini-krydseren | |
4 | Frederik Panduro | - | Heat 1 - kl.10.15 | Mini-krydseren | |
206 | Freya Buch | (K) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
121 | Gitte Nautrup Pedersen | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
208 | Glen Stenstrup Hagensen | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
337 | Gustav Brix Rasmussen | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
237 | Gustav Ledet Ditlev | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
173 | Gustav Norup | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
126 | Haji A. Ayoubi | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
90 | Hanne Jensen | (K) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
52 | Hans-Henrik Ottesen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
87 | Heine Andersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
73 | Helena Berg Wenk | (K) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
205 | Helena Buch | (K) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
190 | Henning Bünger | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
149 | Henning Fischlein | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
122 | Henrik B. Pedersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
64 | Henrik Bruun | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
125 | Henrik Hansen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
238 | Henrik Ledet | (M) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
178 | Henrik Lund Rasmussen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
350 | Henrik Ørbæk | (M) Mellemste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte |