Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | Distance |
---|---|---|---|---|---|
118 | Klaus Christensen | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
279 | Knud Pedersen | (M) Ældste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
198 | Kristian Hooge | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
335 | Kristian Jensen | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
201 | Kurt Bennetsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
113 | kurt nielsen | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
57 | Lars Johannsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
175 | Lars Norup | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
104 | Lars Nymann | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
339 | Lars Preben Rasmussen | (M) Mellemste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
86 | Lisa Andersen | (K) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
271 | Lise Hesselholt Stiller | (K) Mellemste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
228 | Louise Damborg | (K) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
146 | Lykke Kanstrup | (K) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
219 | Mads Bogner | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
174 | Mads Norup | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
151 | Mads Werther | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
39 | Magnus Østergaard Barslev | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
66 | Maja Petersen | (K) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
115 | Malene Hylle | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
236 | Malene Ledet Ditlev | (K) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
108 | Mark Self | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
216 | Mathias Frahm Feldtmose | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
333 | Mathias Jelle Thomsen | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
9 | Mathilde Bach Andreasen | - | Heat 1 - kl.10.15 | Mini-krydseren | |
120 | Matilde Bisgaard | (K) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
70 | Mette Kolze Changizi | (K) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
44 | Mette Kronborg Jensen | (K) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
343 | Mette schmidt Freiberg | (K) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
213 | Michael Ejstrup Jakobsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
285 | Michael Hansen | (M) Yngste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
221 | Michael Munk Hansen | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
210 | Michael Weis Mortensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
196 | Michael Wulff | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
92 | Mick Klitgaard | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
320 | Mie Myhren Larsen | (K) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
152 | Mikkel Juul Pedersen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
53 | Mikkel Østerby Andreasen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
250 | Morten Kam Dahl Nielsen | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
29 | Morten Lundsgaard | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
130 | Morten Nørgaard | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
262 | Morten R.B Mortensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
224 | Morten Vedel Pedersen | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
124 | Nana Hyllested | (K) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
241 | Nicolai Engbjerg | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
199 | Nicolai Lund Sørensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
10 | Niels Bach Andreasen | - | Heat 1 - kl.10.15 | Mini-krydseren | |
232 | Niels Krintel Petersen | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
181 | Niels Kristensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
69 | Niels Søbye | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange |