Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | Distance |
---|---|---|---|---|---|
220 | Ib Jensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
7 | Ida Rønnow | - | Heat 1 - kl.10.15 | Mini-krydseren | |
344 | Ida Rønnow | - | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
187 | Isabella Glad Wiberg | (K) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
99 | Ivan Skipper | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
211 | Jacob Mathias Løvaas | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
37 | Jacob Toft | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
123 | Jakob Dahl | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
119 | Jakob Hyllested | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
47 | Jakob Koch | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
128 | James King | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
182 | Jan Axelsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
346 | Jan Bach Nielsen | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
89 | Jan Jensen | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
46 | Jan Koch | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
85 | Jan Larsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
45 | Jeanette Demuth | (K) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
98 | Jeannette Soelberg | (K) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
67 | Jens Christian Kjærgaard | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
260 | Jens Grønager | (M) Ældste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
59 | Jens Jakob Porsmose | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
338 | Jeppe Borgen Elvensø | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
60 | Jeppe Dal Bruun | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
179 | Jes Molbæk | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
245 | Jes Sølgaard | (M) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
65 | Jesper Dam Larsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
110 | Jesper Gadeberg | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
264 | Jesper Valentin | (M) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
95 | Johan Petersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
88 | John Groth | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
184 | John Reese-Lange | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
25 | Johnni Olesen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
321 | Johnni Olesen | (M) Mellemste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
38 | Jonas Abildgaard | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
283 | Jonas Bruun Kjærsgaard | (M) Yngste gruppe | Heat 5 - kl.11.35 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
349 | Jonas Obel Knøsgaard | (M) Yngste gruppe | Heat 6 - kl.11.40 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
257 | Jonas Søbye | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
252 | Josephine Andersen | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.11.30 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
195 | Kaj Bundgaard | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
105 | Karina Tilsted | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
192 | Karl-Hans Graf | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte | |
147 | Karoline Iversen | (K) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.11.15 - Svømmere < 12 minutter | Den korte | |
131 | Kasper Højbjerg | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
72 | Kasper Revsbech | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
329 | Kasper Sørensen | (M) Yngste gruppe | Heat 7 - kl.11.45 - Svømmere < 30 minutter | Den korte | |
61 | Kim Borup | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.10.45 - Svømmere < 30 minutter | Den lange | |
107 | Kim Renè Thomsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
217 | Kirsten Hein | (K) Ældste gruppe | Heat 3 - kl.11.25 - Svømmere < 24 minutter | Den korte | |
100 | Kirsten Skipper | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.10.50 - Svømmere < 45 minutter | Den lange | |
194 | Kjell Tveterås | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.11.20 - Svømmere < 18 minutter | Den korte |