Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
| Lise Brejner | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Lisette Lynge
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Liv Hallenberg | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Liv Stenum Ulriksen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Liva Klejs Jørgensen | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Lone Hjulmand
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Lotte Klejs Jørgensen | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Lotte Therkildsen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Louise Bjerregaard Andreasen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Louise Hansen | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
| Louise Kjær Mejnertsen | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Louise Nergaard | | NOR | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Ludvig Elmedal
Fremad Holbæk
| Fremad Holbæk | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Fremad Holbæk | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|
| Luna Kate Marx Nissen
Team Nørrevang
| Team Nørrevang | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Nørrevang | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Mads Bahn-Dienstrup
Bahn-Dienstrup
| Bahn-Dienstrup | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Bahn-Dienstrup | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Magnus Abildgaard kofoed
Sparta
| Sparta | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sparta | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
| Maher Sadek | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 5 km.) Kl. 11.00 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, 5 km.) Kl. 11.00 | Løb 5 km. |
|
| Mai Jannsen
Charity7summits
| Charity7summits | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Charity7summits | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Maj-Britt Petersen
Team Kaiser Sport
| Team Kaiser Sport | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Kaiser Sport | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Maja Lemvig | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Majbrit Due | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Majbritt B. | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Malte Bahn-Dienstrup
Bahn-Dienstrup
| Bahn-Dienstrup | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Bahn-Dienstrup | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Malthe Lemvig | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Marco Malling
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Margit Petersen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Maria Friis Jensen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Maria Krogh Kristensen
Holbæk lmk
| Holbæk lmk | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk lmk | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Maria Vandborg | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Marianne Thuesen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Marie Birkedal Christensen
Holbæk
| Holbæk | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
| Marius Kamper Jørgensen | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Mark Andersen
Vejrhøj Trail
| Vejrhøj Trail | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Vejrhøj Trail | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Marlene Rieck
LMK Asnæs
| LMK Asnæs | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
LMK Asnæs | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Marthine Modin | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Martin Juel Christensen
Team Rynkeby Fjordlandet
| Team Rynkeby Fjordlandet | DEN | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Rynkeby Fjordlandet | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
| Martin Knudsen | | DEN | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
| Martin Ravnsbæk Andersen
Team Ravnsbæk
| Team Ravnsbæk | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Ravnsbæk | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Merete Madsen
holbæklmk
| holbæklmk | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
holbæklmk | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Merete Risom Larsen | | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | MTB, 25 km. |
|
| Merethe Damm
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Merle Malling
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Mette Christensen | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Mette Damm | | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Mette Katrine Wallin
#Holrun/Team Kaiser Sport
| #Holrun/Team Kaiser Sport | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
#Holrun/Team Kaiser Sport | - | Gang 5 km. |
|
| Mikkel Hyldegaard | | DEN | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
| Milo Roslev | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Mogens Jensen | | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | MTB, 25 km. |
|
| Morten Lemvig | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Morten Marx
Team Nørrevang
| Team Nørrevang | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Nørrevang | - | Gang (familie) 3 km. |
|