Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
| Carl Olsen | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Caroline Nyamer | | UGA | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Carsten Brandt | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Carsten Munch
Team Rynkeby
| Team Rynkeby | DEN | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Rynkeby | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
| Carsten Pedersen | | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Casper Brejner | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Cathrine Bindslev | | DEN | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
| Cecilie Berg Gotfredsen | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 5 km.) Kl. 11.00 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, 5 km.) Kl. 11.00 | Løb 5 km. |
|
| Charlotte Elmertoft | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Charlotte Hjulmann Nielsen | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Charlotte Roslev | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Charlotte Vase | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Christian Brejner | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Christian Corfix Jensen
Team Rynkeby Fjordlandet
| Team Rynkeby Fjordlandet | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Rynkeby Fjordlandet | - | MTB, 25 km. |
|
| Christian Flindt-Lyngsøe | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Christian Jensen | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Christian Nedersee | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Christian Sejberg
Sejberg
| Sejberg | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sejberg | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Christian Sølling Øhlers
Team Rynkeby Fjordlandet
| Team Rynkeby Fjordlandet | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Rynkeby Fjordlandet | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Christina Klarskov Christensen | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Christina Kryger | | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Christina Nielsen
Slagelse Motionsklub
| Slagelse Motionsklub | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Slagelse Motionsklub | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Claus Jensen
Hsc
| Hsc | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hsc | - | MTB, 25 km. |
|
| Claus Kjær | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Claus T Degn
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Dalia Hansen | | LTU | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Daniel Bendixen
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Daniel Seeberg Koc | | DEN | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
| Dennis Vallem | | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Dorte Hahn | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Dorthe Christensen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Elliot Numi Larsen
Nordvestrunning
| Nordvestrunning | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Nordvestrunning | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Else Holst Andresen
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | - | Gang 5 km. |
|
| Emil Hedemand Bank Andersen
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
| Emilie Hitz Olsson | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Emma Dyhr Skotte | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Erik Rasmussen
Erco
| Erco | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Erco | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Esben Holmager Hansen | | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | MTB, 25 km. |
|
| Eva Møller | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Fidaije Christensen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Finn Wall Jensen
Holbæk Cykelsport
| Holbæk Cykelsport | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk Cykelsport | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Flemming Jørgensen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Frank Fredslund Nielsen
Tjebberup Løbe- og Ølklub
| Tjebberup Løbe- og Ølklub | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Tjebberup Løbe- og Ølklub | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Frank Gemynthe Petersen
Team Rynkeby Fjordlandet
| Team Rynkeby Fjordlandet | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Rynkeby Fjordlandet | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Frederik Brejner | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Fridolin Dissing
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Georg Andresen
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | - | Gang 5 km. |
|
| Gerda Pedersen
Holbæks seje sild
| Holbæks seje sild | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæks seje sild | - | Gang 5 km. |
|
| Gitte Elling | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Gitte Jensen
Hlmk
| Hlmk | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hlmk | - | Gang (familie) 3 km. |
|