Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
| Alba Mannsfeldt Jensen | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Albert Marx Nissen
Team Nørrevang
| Team Nørrevang | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Nørrevang | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Alexander Luther | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Allan Kofoed | | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Amanda Kjær | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Anders H | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Anders Holm Hansen | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Anders Weekes - Lyngbye
Anders Weekes - Lyngbye
| Anders Weekes - Lyngbye | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Anders Weekes - Lyngbye | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Andrea Kjær Mejnertsen | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Anette Trier Christiansen
Holbæk's seje sild
| Holbæk's seje sild | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk's seje sild | - | Gang 5 km. |
|
| Anita Sørensen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Anja Dideriksen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Anja Ditte Rasmussen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Anja Heitmann | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Ann-Dorthe Lund | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Anna Hjelm | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Anne Herskind | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Anne Jensen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Anne Riisgaard larsen | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Anne Skaarup
Holbæk lmk
| Holbæk lmk | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk lmk | - | Gang 5 km. |
|
| Anne Sølling Hald
Team Fjordlandet
| Team Fjordlandet | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Fjordlandet | - | Gang 5 km. |
|
| Annette Borch | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Annette Hansen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Annette Matthiessen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Anni Højland | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Anni Kristiansen
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Anton Hoffmann Hansen | | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
| Anton Lynge | | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | MTB, 25 km. |
|
| Arthur Steinicke
Kaiser Sport & Ortopædi
| Kaiser Sport & Ortopædi | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Kaiser Sport & Ortopædi | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|
| Asta Lilly Marx Nissen
Team Nørrevang
| Team Nørrevang | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Nørrevang | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Astrid Hestbech | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Axel Teisen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Barnie Koen
Rynkeby
| Rynkeby | RSA | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Rynkeby | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Bent Gøttrup
Slagelse motionsklub
| Slagelse motionsklub | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Slagelse motionsklub | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Berit Christensen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Berit Madsen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Berit Ortskov Pedersen
Møllegården
| Møllegården | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Møllegården | - | Gang 5 km. |
|
| Bettina Sudergaard | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Birgit Pedersen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Birgit Sode | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Birgitte Mazanti | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Birthe Grøntved | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
| Bjørn M. Schülein
Event4300.dk
| Event4300.dk | DEN | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Event4300.dk | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
| Bjørn Thiemke Drews Lundmann
PI MVSJ
| PI MVSJ | DEN | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
PI MVSJ | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
| Bo Lykke Nielsen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Bo Pedersen
HBC
| HBC | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
HBC | - | MTB, 25 km. |
|
| Bodil Nykjær | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Brian Holse
Team Holse
| Team Holse | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 5 km.) Kl. 11.00 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Holse | Tempo 5:40 (Løb, 5 km.) Kl. 11.00 | Løb 5 km. |
|
| Brian Steen Jørgensen
Holbæk OK
| Holbæk OK | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk OK | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Camilla Mortensen Krohn | | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|