Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
| Gitte Larsen
Holbæk lmk
| Holbæk lmk | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk lmk | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Grethe Houtved | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Hanne Holm Olsen
Holbæk LMK team Erco
| Holbæk LMK team Erco | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK team Erco | - | Gang 5 km. |
|
| Hanne Junker | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Hans Bruun-Jensen
Holbæk LMK/ Holbæk Sejlklub
| Holbæk LMK/ Holbæk Sejlklub | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK/ Holbæk Sejlklub | - | Gang 5 km. |
|
| Heidi Larsen | | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | MTB, 25 km. |
|
| Helle Bjerre Petersen | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Helle Dyhr Skotte | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Helle Pedersen
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Henrik Daniel Christoffersen | | DEN | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.15 | Løb halvmarathon |
|
| Henrik Holst
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | - | Gang 5 km. |
|
| Henrik Larsen
Holbæklmk
| Holbæklmk | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæklmk | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Henrik Møldum | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Jacob Rankenberg
A-brøndboring
| A-brøndboring | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
A-brøndboring | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
| Jakob Jørgensen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Jan Anker Nielsen
The Mill Yard Cycling Club
| The Mill Yard Cycling Club | DEN | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
The Mill Yard Cycling Club | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
| Jan Skaarup
Holbæk Cykle Sport
| Holbæk Cykle Sport | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk Cykle Sport | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Jan Svennesen Kavli
Team Rynkeby Fjordlandet
| Team Rynkeby Fjordlandet | DEN | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Rynkeby Fjordlandet | Fart 20/22 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.20 | MTB, 45 km. |
|
| Jan von der Fehr
Team Rynkeby Fjordlandet
| Team Rynkeby Fjordlandet | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Rynkeby Fjordlandet | - | MTB, 25 km. |
|
| Janne Rogengell
Odsherred løberne
| Odsherred løberne | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Odsherred løberne | - | Gang 5 km. |
|
| Jannie Wahl | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Jarl Sabroe | | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Jeanette Colbe | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
| Jeanette Just Rønning | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Jens Abildgaard
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Jens Dynglykke | | DEN | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 5:40 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.30 | Løb halvmarathon |
|
| Jeppe Christensen
Holbæk
| Holbæk | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk | Tempo 5:15 (Løb, 10 km.) Kl. 10.35 | Løb 10 km. |
|
| Jesper Dissing
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Jesper Jensen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Jesper Olsen | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Jesper Troelsen
NV running
| NV running | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
NV running | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Jesper Vesti Nonbo-Petersen
De Herrer Klub
| De Herrer Klub | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
De Herrer Klub | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Jessica Sejberg
Sejberg
| Sejberg | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sejberg | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Jette Nielsen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Jette Strømberg | | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Jimmi Nymann Falk
Langlørdag
| Langlørdag | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Langlørdag | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Jimmy Jensen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Johan Teisen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| John Hansen | | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Johnnie Gramkow
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 7:00 (Løb, 5 km.) Kl. 10.55 | Løb 5 km. |
|
| Johnny Sørensen | | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Tempo 6:30 (Løb, 5 km.) Kl. 10.57 | Løb 5 km. |
|
| Jonna Jørgensen | | DEN | - | Gang 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang 5 km. |
|
| Jørgen Elmedal
Fremad Holbæk
| Fremad Holbæk | DEN | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Fremad Holbæk | Tempo 5:15 (Løb, 5 km.) Kl. 11.02 | Løb 5 km. |
|
| jørgen madsen
holbæklmk
| holbæklmk | DEN | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
holbæklmk | Tempo 6:30 (Løb, 10 km.) Kl. 10.25 | Løb 10 km. |
|
| Jørgen Pilegård
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 5:15 (Løb, Halvmarathon) Kl. 9.35 | Løb halvmarathon |
|
| Jørgen Skipper
Hlmk
| Hlmk | DEN | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Hlmk | Fart 18/20 km./t. (MTB, 45 km.) Kl. 9.05 | MTB, 45 km. |
|
| Jørgen Thuesen | | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | MTB, 25 km. |
|
| Jørn Rune Nielsen
Holbæk LMK
| Holbæk LMK | DEN | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Holbæk LMK | Tempo 5:40 (Løb, 10 km.) Kl. 10.30 | Løb 10 km. |
|
| Josefine Kjær Mejnertsen | | DEN | - | Gang (familie) 3 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | Gang (familie) 3 km. |
|
| Josefine Møgelvang | | DEN | - | MTB, 25 km. |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | MTB, 25 km. |
|