Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Jimmy Guldberg Frandsen | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Joan Yde | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Johan Pedersen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Julie Dahl Poulsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Julie Ravnsbeck | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kaja Haucke Madsen | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kamilla Pedersen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karin Strøm | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karina Filt | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karina Kobæk | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karina Kristensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karina Møldrup | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karina Trangeled | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kasper Kjelds | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Kathrine Melgaard Sørensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kathrine Nyholm Nielsen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katja Stenberg Schmidt | Startgruppe 21 - 25(12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katja Victoria Roloff | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katrine Andersen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katrine Krogsgaard | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katrine Noer | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Keld Villadsen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Kerstin Rømermann | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kim Jensen | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Kira Jul Andersen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kirsten Nielsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kirsten Rosenbeck | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kirsten Strøm Tsatiris | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kirstine Worsøe | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kit Köhn Bach | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kristina Nørbak | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kristina Stokbro | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Kristine Engstrøm Kristensen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kristine Hansen | Startgruppe 6 - 10 (13:15 - 13:30) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Kristine Seeberg | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Larisa Bach | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Lars Lassen | Startgruppe 1 - 5 (14:00 - 14:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Lars Othar | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Lasse Niklas Behncke | Startgruppe 1 - 5 (13:00 - 13:15) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Lasse Olsen | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Lasse Urban | Startgruppe 6 - 10 (14:15 - 14:30) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Laura Borup | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Laura Brønden | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Laura Christensen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Laura Friis-Jensen | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Laura Junker | Jeg løber for en god tid (10:55) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Laura Mikkelsen | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Lena Nørlev | Startgruppe 21 - 25(12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Lene Gadekær | Startgruppe 11 - 15 (13:30 - 13:45) | Mix Mud Race 8 KM | ||
Lene Hasselgaard | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM |