Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Jannik Juul Nielsen | Startgruppe 7 - kl. 11:30 | Mix Race 8 KM | ||
Jeanet Egelund | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Jeanett Agerup Præst | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Jeanette Jensen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Jeanette Scherer | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Jeanette Spiess | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Jeanne Johannesen | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Jesper Aust Østergaard | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jesper Birk Frederiksen | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jesper Brix Bekmose | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Jesper Obitsø Nielsen | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jess Christoffersen | Jeg løber for en god tid | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jimmi Jensen | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jimmy Madsen | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jo Mia Fray | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Joan Kristiansen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Johan Nyboe Jensen | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Johanne Bjørklund | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
John Gade | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jonas Larsen | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jonna Jensen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Josefine Leonhardt | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Julie Ahlberg | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Julie Amalie Nielsen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Julie Bak | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Julie Hansen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Julie Hansen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Julie Øland | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Julius Engelhardt | Startgruppe 8 - kl. 11:35 | Mix Race 8 KM | ||
Kari Kastrup | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karin Hultquist Moll | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karin Wiggers | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karina Langstrup | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Karoline Haaning | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kasia Christensen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Kasper Ellemand Jensen | Startgruppe 7 - kl. 11:30 | Mix Race 8 KM | ||
Kasper Hansen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Kasper Lundgaard Jørgensen | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Kasper Nørgaard | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Katarina Havsager | Startgruppe 22 - 26 (13:30 - 13:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katja Nielsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katrin Schrøder | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Katrine Frederiksen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Katrine Johannesen | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Katrine Kristiansen | Startgruppe 8 - kl. 11:35 | Mix Race 8 KM | ||
Katrine Sauer | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
kem hansen | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Ken Vesterby | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Kenneth Andersen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Kim Mortensen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM |