Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Bettina Lindberg | Startgruppe 8 - kl. 11:35 | Mix Race 8 KM | ||
Bianca Pedersen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Bibbi Ansbjerg | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Birgitte Machon | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Birgitte Rützou | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Birgitte Scheldt | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
birte jølst | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Birthe Mortensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Birthe Wirenfeldt | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Bitten Larsen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Bjarne Frimann Jensen | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Brian Petersen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Britt Sættem | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Christensen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Christensen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Camilla Cortes | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Elisabeth Søgaard Ebert | Startgruppe 27 - 31 (13:45 - 14:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Iversen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Jørgensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Kaplan | Startgruppe 27 - 31 (13:45 - 14:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Lander Bork Egeberg | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Camilla Madsen Ysnæs | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Plesner | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla skou johansen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Camilla Tofting-Dengsøe | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Cansel Memis | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Carina Hansen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Carina Samson | Startgruppe 5 - kl. 11:20 | Mix Race 8 KM | ||
Caroline Brabrand | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Catharina Pehrsson | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Cathrine Pedersen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Cecilia Dahl Skriver | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Chalotte Hansen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Gaard | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Høeg | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Holst | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Kristensen | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Charlotte Sommer | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christa Raahauge Jensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christel Dea Nibo | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Christel Lejbølle | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christian Hock | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Christian Skovdal | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Christina Agerup Præst Lorentzen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Andersen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Bang Olsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Engel | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Fausing | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Gøtterup Christensen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Juel Erichsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM |