Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Christina Kalisch | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Christina Løve gerdes | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Christina Olsen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Christina Pedersen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Christina Rasmussen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Sol Scharff | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Sørensen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Søs | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christina Stenfors | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christine Brabrand | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Christoffer Hansen | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Christopher Caddick | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Claus Overgaard | Jeg løber for en god tid | Mens Mud Race 8 KM | ||
Dan Hauge-Nielsen | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Dan Rasmussen | Startgruppe 2 - kl. 11:05 | Mix Race 8 KM | ||
Daniel Backhausen | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Daniel Winberg | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Daniella Freberhardt | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Daria Zharikova | Startgruppe 17 - 21 (13:15 - 13:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Dario Fossato | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Dennis Breum Sandager | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Dennis Søby Dalgas | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Diana Balken | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Ditte Svejgaard | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Dorte Aaby Larsen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Dorte Andreasen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Dorte Pauline Brodthagen Ebsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Dorte Riisgaard | Startgruppe 27 - 31 (13:45 - 14:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Elizabeth Edvardsen | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Emil Skov Østergaard | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Emilie Aaby Larsen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Emilie Hansen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Emilie Robinson | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Emma Goodwin | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Emma-Louise Hauge-Nielsen | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Ene Hornshøj | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Eva Hessellund | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Eva Nellemann Madsen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ewa O'Nell | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Eydvør Dimun | Startgruppe 4 - kl. 11:15 | Mix Race 8 KM | ||
Flemming Boysen | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Frank Viborg Dalsø | Startgruppe 12 - 16 (10:00 - 10:15) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Freddy Nielsen | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Frederik Freberhardt | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Frederik Nielsen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Frederik Thers | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Fredrik Møller Stranges | Startgruppe 7 - kl. 11:30 | Mix Race 8 KM | ||
Freja Ganderup | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Freya Machon | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Gabrielle Jensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM |