Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Gergana Pedersen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Gitte Fyrkov | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Gitte Nordstrand Larsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Gitte Sørensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Gitte Worsøe | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Grith Lundgaard | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Hannah Fanøe | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Hanne Andersen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
hanne Booker | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Hanne Mikkelsen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Hanne Sulbæk | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Heidi Hansen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Heidi Larsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Heidi Oxholm-larsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Heidi Petersen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Heidi Rosenkilde Hansen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Heidi Stuchly | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Heidi Wolsing | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Helena Glime | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Helene Pulkkinen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Helene Theander | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Helle Charlotte Mogensen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Helle Hansen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Helle Madsen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Helle Skov | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Henriette Bakkegaard Clausen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Henriette Offenberg | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Henrik Hansson | Startgruppe 7 - 11 (09:45 - 10:00) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Iben From | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Iben Juel Nielsen | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Ida Bech Olsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ida Bendsen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ida Larsen | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Ida Victoria Skodborg | Startgruppe 8 - kl. 11:35 | Mix Race 8 KM | ||
Inge Kofod | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Inge Remonde | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Irene Andersen | Jeg løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Irene Krogager | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Isabella Agerup Præst | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Isabella Christensen | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Isabella Lehim | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Jacob Arpe | Startgruppe 7 - kl. 11:30 | Mix Race 8 KM | ||
Jakob Flintholm | Startgruppe 2 - 6 (09:30 - 09:45) | Mens Mud Race 8 KM | ||
Jan Samson Cohn | Startgruppe 3 - kl. 11:10 | Mix Race 8 KM | ||
Jane Hansen | Startgruppe 1 - kl. 11:00 | Mix Race 8 KM | ||
Janne Endahl | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Janni Clemen | Startgruppe 2 - 6 (12:30 - 12:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Janni Seerup | Startgruppe 7 - 11 (12:45 - 13:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Jannick Henningsen | Startgruppe 5 - kl. 11:20 | Mix Race 8 KM | ||
Jannie Segerlund | Startgruppe 12 - 16 (13:00 - 13:15) | Ladies Mud Race 8 KM |