Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
---|---|---|---|---|---|
Susan TSCHIRSCHKE | W35-39 | RC Sprintax Bielefeld | Road Race Road (Sunday) | ||
Susanna PIETERSE | W19-34 | Hamilton Wheelers | Road Race Road (Sunday) | ||
Susanne APFEL | W60-64 | RSV 1895 Passau | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Susanne APFEL | W60-64 | RSV 1895 Passau | Road Race Road (Sunday) | ||
Suzie GODART | W60-64 | CCI Differdange | Road Race Road (Sunday) | ||
Svein Tore BØ | M35-39 | Sunnhordland Sykkelklubb | Road Race Road (Sunday) | ||
Sven STEVENS | M50-54 | Ineos | Road Race Road (Sunday) | ||
Sven VAN DE MOORTELE | M50-54 | Funbikers Machelen | Road Race Road (Sunday) | ||
Sven VAN ESBROECK | M50-54 | bikes claessens - jurdie outdoo. | Road Race Road (Sunday) | ||
Sven-Oliver FRIEDRICH | M45-49 | Velo Club Rheinhessen | Road Race Road (Sunday) | ||
Svenne VANGOETHEMD | M45-49 | South Luxembourg Cycling Club | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Svenne VANGOETHEMD | M45-49 | South Luxembourg Cycling Club | Road Race Road (Sunday) | ||
Sybille WEIDNER | W55-59 | RC Olympis / Team Marathon Bike. | Road Race Road (Sunday) | ||
Sylvan ADAMS | M65-69 | Israel PremierTech | Road Race Road (Sunday) | ||
Sylvan ADAMS | M65-69 | Israel PremierTech | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Sylviane BECAM | W65-69 | CHOLET GRANFONDO | Road Race Road (Sunday) | ||
Sylvie RIEDLE | W55-59 | CCINO | Road Race Road (Sunday) | ||
Szilvia ÁNYOS | W40-44 | K3 SE | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Szymon GEMBALA | M35-39 | Czerwionka-Leszczyny Cycling Te. | Road Race Road (Sunday) | ||
Tadeusz JASIONEK | M65-69 | ELMAR TEAM | Road Race Road (Sunday) | ||
Takahiro KOBAYASHI | M60-64 | blue dragon | Road Race Road (Sunday) | ||
Talić KADIJA | M35-39 | Bosnia and Herzegovina | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Talić KADIJA | M35-39 | Bosnia and Herzegovina | Road Race Road (Sunday) | ||
Tamara BERAN | W19-34 | Cycling Team Ost | Road Race Road (Sunday) | ||
Tamara ZEIN | W19-34 | Lebanon | Road Race Road (Sunday) | ||
Tamás FODOR | M45-49 | Gyömrő VSK | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Tammo HOOGAKKER | M19-34 | TDT | Road Race Road (Sunday) | ||
Tariq BENSON | M40-44 | GFTL | Road Race Road (Sunday) | ||
Tassio GALLO SOTTILE | M35-39 | AquabellaTeam | Road Race Road (Sunday) | ||
Tatsuto NAKAMURA | M55-59 | RST Taunus Express Kelkheim | Road Race Road (Sunday) | ||
Tatsuya MATSUMOTO | M40-44 | BLUE DRAGON | Road Race Road (Sunday) | ||
Tauno OLJU | M45-49 | Dubai Hills Cycling Community | Road Race Road (Sunday) | ||
Terence AUTER | M50-54 | Ponte Vedra Racing | Road Race Road (Sunday) | ||
Terence AUTER | M50-54 | Ponte Vedra Racing | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Tero SETOLA | M45-49 | IBD Cycling | Road Race Road (Sunday) | ||
Tero SETOLA | M45-49 | IBD Cycling | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Teun VAN DER HEIDE | M19-34 | WCF | Road Race Road (Sunday) | ||
Thammarat THAWIN | M40-44 | ROCK AND ROLL | Road Race Road (Sunday) | ||
Thammarat THAWIN | M40-44 | ROCK AND ROLL | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Therry VERBEGHT | M19-34 | TAERU INNERME TEAM | Road Race Road (Sunday) | ||
Therry VERBEGHT | M19-34 | TAERU INNERME TEAM | Time Trial Individual (Thursday) | ||
Thierry ANDRIEU | M55-59 | Individual | Road Race Road (Sunday) | ||
Thierry STEVENS | M50-54 | SLC2 | Road Race Road (Sunday) | ||
Thijs ULENS | M19-34 | Thielemans De Hauwere | Road Race Road (Sunday) | ||
Thomas GOETTI | M60-64 | VC Meilen | Road Race Road (Sunday) | ||
Thomas HOUTMEYERS | M19-34 | individueel | Road Race Road (Sunday) | ||
Thomas Jan DOSSOW | M40-44 | RV 1921 Altenkessel | Road Race Road (Sunday) | ||
Thomas Jensen | M55-59 | Pow Riders | Road Race Road (Sunday) | ||
Thomas KIPP | M60-64 | Revolution Cycling Club | Road Race Road (Sunday) | ||
Thomas LECOMTE | M35-39 | Cavigal Nice | Time Trial Individual (Thursday) |