Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
169 | Line Boie Schmidt | 32. heat kl. 12.14 💪 SPANTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
207 | Line Kjær | 41. heat kl. 12.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
2 | Line Schmidt | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
138 | Liridon Berisha | 22. heat kl 11.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
144 | Lise Wiesmach | 26. heat kl. 11.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
104 | Liselotte Andersen | 27. heat kl. 11.54 💪Tweetifit - Fitness & Nutrition | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
286 | Liv Magård | 56. heat kl. 13.50 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
269 | Louise Bielenberg Jensen | 52. heat kl. 13.34 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
201 | Louise Houmark | 23. heat kl. 11.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
62 | Louise Kæseler Poulsen | 5. heat kl. 10.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
330 | Louise Linnermann | 63. heat kl. 14.18 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
167 | Louise Nielsen | 34. heat kl. 12.22 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
165 | Louise Nielsen | 33. heat kl. 12.18 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
97 | Ludvig Hagen Pedersen | 11. heat kl. 10.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
347 | Lukas Bandringa | 65. heat kl. 14.26 💪 LOGEHOLDET | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
341 | Mads Holst Fruerlund | 35. heat kl. 12.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
381 | Mads Mikkelsen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
260 | Mads Skov-Andersen | 51. heat kl. 13.30 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
318 | Magnus Dommerby Marcussen | 35. heat kl. 12.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
279 | Magnus Emil Elgaard Lykke | 54. heat kl. 13.42 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
147 | Magnus Lisbjerg | 24. heat kl. 11.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
295 | Magnus Nørlund | 58. heat kl. 13.58 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
166 | Mai-Britt Møllevang Hansen | 34. heat kl. 12.22 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
68 | Maiken Hagensen | 7. heat kl. 10.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
380 | maj rasmussen | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
376 | Maja Frøling | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
331 | Maja Kock-Jensen | 63. heat kl. 14.18 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
69 | Malene Thulstrup | 7. heat kl. 10.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
277 | Malthe Friis | 54. heat kl. 13.42 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
382 | Marcus Hauschildt Scharf | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
332 | Marcus Nylykke | 63. heat kl. 14.18 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
122 | Margrethe Hilkjær | 17. heat kl. 11.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
385 | Mariann Holst | 30. heat kl. 12.06 💪SPANTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
375 | Marie Rasmussen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
66 | Marie-Louise Rugholm Simonsen | 4. heat kl. 10.22 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
3 | Mark-Antoni Sørensen | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
28 | Martin Bloch | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
48 | Martin Linder | 16. heat kl. 11.10 💪Team Linder | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
259 | Martin Pedersen | 30. heat kl. 12.06 💪SPANTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
216 | Martin Sørensen | 29. heat kl. 12.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
126 | Mathias Sandbeck | 21. heat kl. 11.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
75 | Mathilde Junski | 6. heat kl. 10.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
237 | Matias Christensen | 24. heat kl. 11.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
131 | Matias Laursen | 18. heat kl. 11.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
243 | Mette Gravgaard | 28. heat kl. 11.58 💪Tweetifit - Fitness & Nutrition | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
111 | Mette Lejel | 15. heat kl. 11.06 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
103 | Mette Olsson | 12. heat kl. 10.54 💪DelfsBalance | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
61 | Mette Østerlund Winther Andersen | 3. heat kl. 10.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
246 | Michael Bonde Pilgaard 3 | 48. heat kl. 13.18 💪 FONDEN | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
346 | Michael Christiansen | 65. heat kl. 14.26 💪 LOGEHOLDET | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) |