Bibno. | Participant | Country | Start group | Distance |
---|---|---|---|---|
343 | Aage Ibsen | 41. heat kl. 12.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
27 | Adam Toft Pedersen | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
319 | Albert Børgesen | 61. heat kl. 14.10 💪 TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
278 | Alberte Karoline Thyssen | 54. heat kl. 13.42 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
221 | Aletha Bertelsen | 28. heat kl. 11.58 💪Tweetifit - Fitness & Nutrition | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
386 | Alex Mørch Søndergaard | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
208 | Alice Nitschke | 41. heat kl. 12.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
164 | Allan Wendelboe | 33. heat kl. 12.18 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
113 | Amalia Kabell Dothkjær | 15. heat kl. 11.06 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
57 | Amalie Marie Pedersen | 2. heat kl. 10.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
160 | Amanda Meineche | 34. heat kl. 12.22 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
83 | Anders Dahl Rasmussen | 3. heat kl. 10.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
184 | Anders Madsen | 25. heat kl. 11.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
299 | Anders Olsen | 58. heat kl. 13.58 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
129 | Anders Strandgaard Borgbjerg | 20. heat kl. 11.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
401 | Anders Ulrik | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
8 | André Axelsen | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
188 | André Olesen | 40. heat kl. 12.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
263 | Andrea Clemmensen Højbak | 51. heat kl. 13.30 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
282 | Andrea Lynglev | 55. heat kl. 13.46 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
320 | Andreas Lüders | 61. heat kl. 14.10 💪 TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
321 | Andrew Dale | 61. heat kl. 14.10 💪 TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
176 | Anette Enevoldsen | 36. heat. kl.12.30 💪Slagteriet Byens Crossbox - Allingåbro | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
151 | Anette villadsen | 27. heat kl. 11.54 💪Tweetifit - Fitness & Nutrition | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
163 | Anja Ladefoged Olsen | 33. heat kl. 12.18 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
59 | Anja Lambek | 3. heat kl. 10.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
363 | Anja Skov Aagesen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
95 | Anne Elhøj | 18. heat kl. 11.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
159 | Anne-Dorte Hammer | 32. heat kl. 12.14 💪 SPANTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
94 | Anne-Marie Lomborg | 8. heat kl. 10.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
350 | Asbjørn Larsen | 66. heat kl. 14.30 💪 LOGEHOLDET | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
290 | Asbjørn Thorgård | 57. heat kl. 13.54 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
200 | Aske Krabsen | 25. heat kl. 11.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
116 | Aske Rise Thomsen | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
276 | Aske Stax Nielsen | 54. heat kl. 13.42 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
371 | Bekir Zeybek | 39. heat kl. 12.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
134 | Benjamin Baun | 22. heat kl 11.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
150 | Benjamin Boesen Hansen | 29. heat kl. 12.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
274 | Bertram Strøh | 53. heat kl. 13.38 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
115 | Bjørg Boe | 11. heat kl. 10.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
234 | Bo Mortensen | 43. heat kl. 12.58 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
119 | Bo Rasmussen | 17. heat kl. 11.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
378 | Bo Thyrrestrup | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
5 | Brian "Beast" Jønsson | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
76 | Brian Andersen | 8. heat kl. 10.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
58 | Brian Brohus | 2. heat kl. 10.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
226 | Brian Gindesgaard | 28. heat kl. 11.58 💪Tweetifit - Fitness & Nutrition | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
118 | Brian Laursen | 21. heat kl. 11.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
123 | Britta Boe | 17. heat kl. 11.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
211 | Calogero Di caro | 38. heat kl. 12.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) |