Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
379 | Frank Petersen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
317 | Frederik Dommerby Marcussen | 35. heat kl. 12.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
239 | Frederik Hansen | 47. heat kl. 13.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
183 | Frederik Holgersen | 25. heat kl. 11.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
272 | Frederik Julius Kristensen | 53. heat kl. 13.38 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
29 | Frederik Mariegaard | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
325 | Frederikke Andersen | 62. heat kl. 14.14 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
268 | Frederikke Fynbo Sørensen | 52. heat kl. 13.34 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
146 | Freja Lisbjerg | 24. heat kl. 11.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
283 | Freja Petersen | 55. heat kl. 13.46 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
80 | Freja Skanse Hinge | 9. heat kl. 10.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
291 | Frida Bennetsen | 57. heat kl. 13.54 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
190 | Glenn Olesen | 38. heat kl. 12.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
359 | Hanne Prebensen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
355 | Heidi Hedegaard Madsen | 19. heat kl. 11.22 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
11 | Heidi Thranum | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
218 | Helle Nøddelund | 44. heat kl. 13.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
217 | Henriette Agger Nøddelund | 44. heat kl. 13.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
192 | Henrik Lund | 38. heat kl. 12.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
46 | Herfrid Heffe Hammer | 2. heat kl. 10.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
79 | Hjalte Skanse Hinge | 9. heat kl. 10.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
361 | Iben Snibbi Ulrich | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
40 | Ida Vestergaard | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
362 | Ivan Skov | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
222 | Jacob Ibsen | 42. heat kl. 12.54 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
301 | Jacob Poulsen | 59. heat kl. 14.02 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
120 | Jacob Sigsgaard | 17. heat kl. 11.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
337 | Jan Hansen | 64. heat kl. 14.22 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
172 | Jan Salling | 36. heat. kl.12.30 💪Slagteriet Byens Crossbox - Allingåbro | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
155 | Jan True | 31. heat kl. 12.10 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
23 | Jan Vestergaard | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
136 | Janne Abild | 27. heat kl. 11.54 💪Tweetifit - Fitness & Nutrition | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
132 | Janne Hjorth | 18. heat kl. 11.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
367 | Jari Møller | 40. heat kl. 12.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
174 | Jeanette Kronborg | 36. heat. kl.12.30 💪Slagteriet Byens Crossbox - Allingåbro | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
90 | Jeannette Jalving | 10. heat kl 10.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
210 | Jens Olesen | 41. heat kl. 12.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
287 | Jeppe Lundgren Pyndt | 56. heat kl. 13.50 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
353 | Jesper Bech | 66. heat kl. 14.30 💪 LOGEHOLDET | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
44 | Jesper Bording Christensen | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
13 | Jesper Bunk Kjærulf | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
154 | Jesper Bunk Kjærulf | 31. heat kl. 12.10 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
241 | Jesper Østergaard Eskildsen | 29. heat kl. 12.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
67 | Jesper Reiffenstein | 4. heat kl. 10.22 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
348 | Jesper Søgard | 65. heat kl. 14.26 💪 LOGEHOLDET | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
112 | Jimmy Koerstz Dothkjær | 15. heat kl. 11.06 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
265 | Johanne Lund Lysdal Nielsen | 52. heat kl. 13.34 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
349 | Johnni Andreasen | 66. heat kl. 14.30 💪 LOGEHOLDET | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
70 | Johnny Grau | 7. heat kl. 10.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
91 | Johnny kaasing | 8. heat kl. 10.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) |