Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
364 | Johnny Klausen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
139 | Johnny Pilgaard Vinther | 18. heat kl. 11.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
42 | Jonas Dahl Jensen | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
19 | Jonas Drescher | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
273 | Jonas Them Betak | 53. heat kl. 13.38 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
326 | Jonathan Arvidsen | 62. heat kl. 14.14 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
52 | Jørgen Vendelbo | 6. heat kl. 10.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
12 | Josef Sørensen | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
383 | Julie Krogsgaard | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
41 | Jytte Vestergaard | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
294 | Kaaka Angubesen | 57. heat kl. 13.54 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
264 | Karen Lundahl Mauritsen | 51. heat kl. 13.30 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
354 | Karina Andersen | 32. heat kl. 12.14 💪 SPANTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
313 | Karina Dørr Holst | 30. heat kl. 12.06 💪SPANTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
327 | Karla Sindby | 62. heat kl. 14.14 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
374 | Karsten Korsgaard Kristensen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
198 | Kasper Lemming | 27. heat kl. 11.54 💪Tweetifit - Fitness & Nutrition | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
50 | Kasper Linder | 16. heat kl. 11.10 💪Team Linder | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
114 | Katrine Dothkjær | 15. heat kl. 11.06 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
230 | Keld T. Jørgensen | 43. heat kl. 12.58 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
72 | Kent Kristiansen | 3. heat kl. 10.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
360 | Kent Prebensen | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
369 | Kevin Grabow | 47. heat kl. 13.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
105 | Kicki Hoe | 13. heat kl. 10.58 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
110 | Kim Merrild Thuesen | 15. heat kl. 11.06 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
92 | Kim Møller | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
220 | Kristian Agger Nøddelund | 44. heat kl. 13.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
14 | Kristian True | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | |
156 | Kristian True | 31. heat kl. 12.10 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
173 | Kristina Mikkelsen | 37. heat kl. 12.34 💪Slagteriet Byens Crossbox - Allingåbro | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
284 | Lærke Dahl Hansen | 55. heat kl. 13.46 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
64 | Laila Gram | 5. heat kl. 10.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
450 | Lars Breum | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
366 | Lars Guldmann | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
158 | Lars Hammer | 31. heat kl. 12.10 💪 SPARTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
314 | Lars Holst | 30. heat kl. 12.06 💪SPANTANS OCR GRENAA | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
373 | Lars Pårup | 67. heat kl. 14.34 💪 BJERGETS CREW | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
127 | Lars Stokholm Andersen | 20. heat kl. 11.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
328 | Lasse Andersen | 62. heat kl. 14.14 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
357 | Lasse Bolding | 45. heat kl. 13.06 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
215 | Lasse Drøhse | 37. heat kl. 12.34 💪Slagteriet Byens Crossbox - Allingåbro | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
339 | Lasse Gotfredsen | 35. heat kl. 12.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
202 | Lasse Klejnstrup | 23. heat kl. 11.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
195 | Lasse Kuhrt | 38. heat kl. 12.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
86 | Lauge mejdal | 10. heat kl 10.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
142 | Laura Bjerre Kristensen | 26. heat kl. 11.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
267 | Laura Friis Jensen | 52. heat kl. 13.34 💪 VEJLE IDRÆTSHØJSKOLE | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
329 | Lea Bording | 63. heat kl. 14.18 💪TRUE NORTH | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
214 | Lene Østergaard | 37. heat kl. 12.34 💪Slagteriet Byens Crossbox - Allingåbro | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | |
51 | Linda Hansen | 6. heat kl. 10.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) |