Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
41-1 | Deltager 1
Jyllinge Boxing Team 2
| Jyllinge Boxing Team 2 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Jyllinge Boxing Team 2 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
22-1 | Deltager 1
Jyllinge Boxing Team 1
| Jyllinge Boxing Team 1 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Jyllinge Boxing Team 1 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
197-1 | Deltager 1
spar Nord Walk 1
| spar Nord Walk 1 | GBR | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
spar Nord Walk 1 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
158-1 | Deltager 1
ARGO-2
| ARGO-2 | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ARGO-2 | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
27-1 | Deltager 1
Spar Nord Roskilde roklub
| Spar Nord Roskilde roklub | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde roklub | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
161-1 | Deltager 1
Miljø og Byg
| Miljø og Byg | GBR | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Miljø og Byg | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
152-1 | Deltager 1
Brandkadetter hold Bravo
| Brandkadetter hold Bravo | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Brandkadetter hold Bravo | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
24-1 | Deltager 1
Spar Nord Roskilde Håndbold
| Spar Nord Roskilde Håndbold | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde Håndbold | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
95-1 | Deltager 1
Spar Nord 1
| Spar Nord 1 | DEN | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord 1 | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
53-1 | Deltager 1
Trekroner Revision, Mix 2
| Trekroner Revision, Mix 2 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Trekroner Revision, Mix 2 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen |
|
28-1 | Deltager 1
Spar Nord / Roskilde Bordtennis
| Spar Nord / Roskilde Bordtennis | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord / Roskilde Bordtennis | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
52-1 | Deltager 1
Trekroner Revision, Mix 1
| Trekroner Revision, Mix 1 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Trekroner Revision, Mix 1 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen |
|
127-1 | Deltager 1
Trekroner Revision, Walk
| Trekroner Revision, Walk | DEN | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Trekroner Revision, Walk | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
159-1 | Deltager 1
ARGO-3
| ARGO-3 | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ARGO-3 | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
26-1 | Deltager 1
Spar Nord Roskilde Håndbold 3
| Spar Nord Roskilde Håndbold 3 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde Håndbold 3 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
42-1 | Deltager 1
Spar Nord Roskilde håndbold 4
| Spar Nord Roskilde håndbold 4 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde håndbold 4 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
43-1 | Deltager 1
Spar Nord Roskilde håndbold 5
| Spar Nord Roskilde håndbold 5 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde håndbold 5 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
118-1 | Deltager 1
Bazuka
| Bazuka | DEN | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Bazuka | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
109-1 | Deltager 1
Baby Got Track
| Baby Got Track | GBR | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Baby Got Track | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
25-1 | Deltager 1
Spar Nord Roskilde håndbold 2
| Spar Nord Roskilde håndbold 2 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde håndbold 2 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
180-1 | Deltager 1 d
Sporty-smølf 1
| Sporty-smølf 1 | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sporty-smølf 1 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
187-1 | deltager 1 j
KFE'erne-2
| KFE'erne-2 | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
KFE'erne-2 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
182-1 | Deltager 1 j
Nyre-amb
| Nyre-amb | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Nyre-amb | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
186-1 | deltager 1 j
KFE'erne
| KFE'erne | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
KFE'erne | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
188-1 | deltager 1 j
B92
| B92 | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
B92 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
185-1 | deltager 1 j
Dialysen
| Dialysen | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Dialysen | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
189-1 | Deltager 1 j
Medicinsk Mix
| Medicinsk Mix | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Medicinsk Mix | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
183-1 | Deltager 1 k
Nyre-walk-1
| Nyre-walk-1 | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Nyre-walk-1 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
184-1 | Deltager 1 k
Nyre-walk-2
| Nyre-walk-2 | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Nyre-walk-2 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
181-1 | Deltager 1 m
Sport-smølf 2
| Sport-smølf 2 | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sport-smølf 2 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
196-2 | Deltager 2
Walk Svanerne
| Walk Svanerne | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Walk Svanerne | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
156-2 | Deltager 2
GT #1
| GT #1 | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
GT #1 | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
27-2 | Deltager 2
Spar Nord Roskilde roklub
| Spar Nord Roskilde roklub | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde roklub | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
155-2 | Deltager 2
HR Futterne
| HR Futterne | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
HR Futterne | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
19-2 | Deltager 2
De-ice before flight 1
| De-ice before flight 1 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De-ice before flight 1 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
20-2 | Deltager 2
De-ice before flight 2
| De-ice before flight 2 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De-ice before flight 2 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
157-2 | Deltager 2
GT #2
| GT #2 | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
GT #2 | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
197-2 | Deltager 2
spar Nord Walk 1
| spar Nord Walk 1 | GBR | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
spar Nord Walk 1 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
22-2 | Deltager 2
Jyllinge Boxing Team 1
| Jyllinge Boxing Team 1 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Jyllinge Boxing Team 1 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
74-2 | Deltager 2
HR #1
| HR #1 | GBR | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
HR #1 | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
118-2 | Deltager 2
Bazuka
| Bazuka | DEN | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Bazuka | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |
|
158-2 | Deltager 2
ARGO-2
| ARGO-2 | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ARGO-2 | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
42-2 | Deltager 2
Spar Nord Roskilde håndbold 4
| Spar Nord Roskilde håndbold 4 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde håndbold 4 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
26-2 | Deltager 2
Spar Nord Roskilde Håndbold 3
| Spar Nord Roskilde Håndbold 3 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde Håndbold 3 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
162-2 | Deltager 2
De fantastiske 4
| De fantastiske 4 | DEN | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De fantastiske 4 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |
|
25-2 | Deltager 2
Spar Nord Roskilde håndbold 2
| Spar Nord Roskilde håndbold 2 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde håndbold 2 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen |
|
159-2 | Deltager 2
ARGO-3
| ARGO-3 | GBR | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ARGO-3 | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
127-2 | Deltager 2
Trekroner Revision, Walk
| Trekroner Revision, Walk | DEN | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Trekroner Revision, Walk | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |
|
52-2 | Deltager 2
Trekroner Revision, Mix 1
| Trekroner Revision, Mix 1 | DEN | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Trekroner Revision, Mix 1 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen |
|
43-2 | Deltager 2
Spar Nord Roskilde håndbold 5
| Spar Nord Roskilde håndbold 5 | GBR | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Spar Nord Roskilde håndbold 5 | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen |
|