Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
172-4 | Tilmelding 2 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
168-4 | Tim Bavnholt | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
89-4 | Tim Dannemand | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
173-4 | Tina Carlsen | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
173-3 | Tina Fonager | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
193-4 | Tina H | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
78-1 | Tina Hofmann Kristiansen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
130-3 | Tina Krøis Kjærsgaard | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
48-3 | Tine Damkjær | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
79-4 | Tine From Gren | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
79-1 | Tine From Gren | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
91-1 | Tobias Nielsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
93-2 | Tobias Swane | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
75-3 | Tommy Larsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
13-1 | Tony Christoffersen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
106-3 | Torben Geilman | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
14-4 | Torben Hansen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
169-2 | Torben Olsen | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
90-3 | Tracey Ann Pavit | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
122-3 | Trine Bendix Knudsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
69-1 | Trine Hacke | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
31-4 | Trine Hallenberg | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
141-3 | Trine Henriksen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
38-2 | Trine Johansen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
58-3 | Trine Lange Rasmussen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
84-2 | Ulla Fischer Poulsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
63-4 | Ulrik Bjerregaard Poulsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
46-1 | Ulrik Vindberg | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
153-4 | Vibeke Andersen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
166-2 | Vibeke Larsen | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
190-2 | Vicki j | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
92-4 | Victoria Philipsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
91-4 | Viktor Rossum | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
93-4 | Vilda STRUBE | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
160-1 | Vildan Gür | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
96-2 | Vivi Saquero | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
93-3 | Wilhelm Mortensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
31-1 | Winnie Hansen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
142-4 | Winnie Jørgensen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
67-4 | x x | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
163-2 | xx xx | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
163-3 | xx xx | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
163-4 | xx xx | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
65-1 | Yvonne Gabrielsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen |