Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
169-4 | nn nn | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
33-1 | Nynne Kristensen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
39-3 | Nynne/Line ME | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
7-1 | Ole Karlsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
107-2 | OLe Schiødt | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
2-4 | Ovidiu Big | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
100-2 | Patrick Wiberg | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
84-3 | Paw Jeppesen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
8-1 | Pelle Colmorten | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
30-1 | Penille Kryger | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
30-2 | Pernille Aabo | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
40-4 | Pernille Andersen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
34-1 | Pernille Damgaard Trane | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
62-3 | Pernille Larsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
83-2 | Pernille Løvgreen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
91-2 | Pernille Vesterlind | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
121-3 | Pernille Westh | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
62-2 | Peter Bahl | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
83-3 | Peter Blæsbjerg | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
88-4 | Peter Halberg | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
1-4 | Peter Hybertz Jarnved | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
131-3 | Peter Krøis | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
147-2 | Peter Linding | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
14-3 | Peter Lund | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
85-4 | Peter Nagel | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
11-1 | Philip Hansen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
10-4 | Phillip Ørneborg | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
143-4 | Pia Johansen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
79-3 | Pia Larsen Vedel | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
40-3 | Pia Lauritsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
85-2 | Pia Nielsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
49-3 | Pil Nielsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
3-2 | Preben Rasmusen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
81-1 | Raksha Østergaard Huus | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
121-1 | Randi Deluran | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
150-1 | Randi Jensen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
30-3 | Randi Keinicke Nielsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
35-2 | Randi Yves | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
60-1 | Rasmus Jensen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
50-3 | Rasmus Lund Hansen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
100-1 | Rasmus Lundberg | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
78-2 | Rasmus Nissen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
122-2 | Rasmus Pedersen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
38-4 | Rebecca Bengtsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
123-3 | Rekrut Adam Siorski | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
123-4 | Rekrut Lukasz Biernz | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
71-4 | Rie Frigaard Christensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
9-3 | Rijad Avdagic | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
111-4 | Rikke Dam | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
110-4 | Rikke Jacobsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen |