Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
56-2 | Rikke Jäger Lock | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
66-3 | Rikke Mortensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
160-2 | Rikke Nielsen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
143-2 | Rikke Olsen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
71-3 | Rikke Skjold Søegaard | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
92-3 | Sabell Nørgaard | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
69-4 | Sanne Jørgensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
68-1 | Sanne Jørgensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
190-3 | Sarah gr | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
208-4 | Sebastian Thers Brinch | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Herreklassen | |
148-3 | Selda kilic | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
211-3 | Signe Larsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
101-2 | Signe Weinreich | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
215-2 | Sofie Sofie | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
89-1 | Solvejg Rasmussen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
97-1 | Sonny Hansen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
136-4 | Sophie-Amalie Vejgaard Hansen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
112-3 | Søren Eisbo | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
12-4 | Søren Helt | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
58-1 | Søren Jørgensen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
125-4 | Søren Martin Nexø | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
13-4 | Søren Nielsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
107-4 | Søren Schiødt | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
193-3 | Steen T | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
210-3 | Steen Vester | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
217-4 | Stig Laursen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
147-3 | Stine Hvidsten | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
140-1 | Stine Hvilsted | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
145-2 | Sune Reitzel | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
138-1 | Susan Walldén | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
72-2 | Susanne Aaløse | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
166-4 | Susanne Næblerød | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
214-3 | Susanne Nannerup | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
64-4 | Susanne nn | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
164-1 | Susanne Waltenburg | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
164-2 | Susie Dannemand | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
111-1 | Svend Heiselberg | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
141-4 | Tanja Christiansen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
170-4 | Tanja Fugl | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
34-2 | Tanja Nisted Nielsen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
32-3 | Tanja Vallentin | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
210-2 | Thea Jensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
207-1 | Thomas - | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Herreklassen | |
73-1 | Thomas Aaløse | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
150-4 | Thomas Haugaard | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
12-2 | Thomas Jensen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
61-3 | Thomas Mortensen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
114-3 | Thomas Pilak | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
6-2 | Thore Hofman | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
172-3 | Tilmelding 1 | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk |