Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
122-1 | Frank Hansen | DK3650CyclingB | Herre åben (6 deltagere) | |
7-1 | Frank Jensen | CK Aarhus Motion | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
2-2 | Frank Reuter | PI/ABC/DBC | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
114-4 | Frederik Rosenbæk | Cykling Odense | Herre åben (6 deltagere) | |
119-3 | Glenn Hansen | forum | Herre åben (6 deltagere) | |
5-6 | Gudmund Brændgaard | Temporaketten | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
118-2 | Hans Christian Oxholm | Team Gardin nyt/Søvind | Herre åben (6 deltagere) | |
113-6 | Hans Christiansen | KUMA | Herre åben (6 deltagere) | |
113-1 | Hans Christiansen | KUMA | Herre åben (6 deltagere) | |
109-1 | Hans Helleshøj Buch | CK Aarhus | Herre åben (6 deltagere) | |
5-4 | Hans Hoffmann | Temporaketten | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
1-4 | Hans Jørgen Hellerup | Nr Søby | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
111-5 | Hans Larsen | kerteminde 2 | Herre åben (6 deltagere) | |
118-6 | Henrik Andersen | Team Gardin nyt/Søvind | Herre åben (6 deltagere) | |
112-4 | Henrik Blaabjerg | TeamLund | Herre åben (6 deltagere) | |
122-4 | Henrik Halby-Bentzen | DK3650CyclingB | Herre åben (6 deltagere) | |
3-5 | Henrik Møller | KCK Herlev | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
104-2 | Henrik Panton | VCMO1 | Herre åben (6 deltagere) | |
109-2 | Henrik Skyum Gydesen | CK Aarhus | Herre åben (6 deltagere) | |
10-5 | Henrik Steen Jensen | Team Velo Pavé | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
115-2 | Henrik Sterndorff | Fredericia CC | Herre åben (6 deltagere) | |
116-5 | Hong Suong Han | DK3650Cycling | Herre åben (6 deltagere) | |
7-3 | Ib Meineche | CK Aarhus Motion | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
106-3 | Jacob Giørtz Behrens | kerteminde 1 | Herre åben (6 deltagere) | |
10-3 | Jan Bo Hansen | Team Velo Pavé | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
2-6 | Jan Ryan Hansen | PI/ABC/DBC | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
6-2 | Jan Værnhøj Pedersen | OrdrupCC | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
3-2 | Jann Wagner Kristensen | KCK Herlev | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
205-3 | Janni Bormann Pedersen | Sydkysten Cycling Chicks | Dame åben (4 deltagere) | |
7-4 | Jens Bjørn Poulsen | CK Aarhus Motion | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
109-3 | Jens Frederik Hesse Thomsen | CK Aarhus | Herre åben (6 deltagere) | |
101-1 | Jens Heslop | Horsens Alliancen | Herre åben (6 deltagere) | |
117-1 | Jens Lausten | Sønderborg Cykle Klub - Hold B | Herre åben (6 deltagere) | |
104-6 | Jens Normand | VCMO1 | Herre åben (6 deltagere) | |
116-3 | Jeppe Byrnak | DK3650Cycling | Herre åben (6 deltagere) | |
115-3 | Jerone Enevoldsen | Fredericia CC | Herre åben (6 deltagere) | |
115-4 | Jes Herlufsen | Fredericia CC | Herre åben (6 deltagere) | |
109-4 | Jesper Attermann | CK Aarhus | Herre åben (6 deltagere) | |
112-5 | Jesper Christensen | TeamLund | Herre åben (6 deltagere) | |
116-4 | Jesper Gønge Rasmussen | DK3650Cycling | Herre åben (6 deltagere) | |
116-6 | Jesper Gønge Rasmussen | DK3650Cycling | Herre åben (6 deltagere) | |
121-1 | Jesper Hedensted | Hovedgård Cykelklub | Herre åben (6 deltagere) | |
11-1 | Jesper Hvisthule | Det Grå Guld | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
105-3 | Jesper Langkjær | Brædstrup Race | Herre åben (6 deltagere) | |
121-2 | Jesper Lund | Hovedgård Cykelklub | Herre åben (6 deltagere) | |
106-1 | Jesper Møller | kerteminde 1 | Herre åben (6 deltagere) | |
121-3 | Jimmy Østergård | Hovedgård Cykelklub | Herre åben (6 deltagere) | |
11-3 | Jimmy Ottesen | Det Grå Guld | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
8-1 | John Sørensen | DCU Motion | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
104-4 | Johnni Rasnæs | VCMO1 | Herre åben (6 deltagere) |