Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
1-1 | A.c Andersen | Nr Søby | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
114-1 | Alexander Nielsen | Cykling Odense | Herre åben (6 deltagere) | |
1-2 | Allan Hillers | Nr Søby | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
112-2 | Allan Lassen | TeamLund | Herre åben (6 deltagere) | |
112-3 | Allan Rasmussen | TeamLund | Herre åben (6 deltagere) | |
207-1 | Amalie Dideriksen | Team Johnson Instituttet | Dame åben (4 deltagere) | |
103-1 | Anders Bjerremand | Los Motores | Herre åben (6 deltagere) | |
119-2 | Anders Jørgensen | forum | Herre åben (6 deltagere) | |
107-4 | Anders Krebs Ovesen | Herning Silkeborg Tempo | Herre åben (6 deltagere) | |
114-2 | Anders Lyth | Cykling Odense | Herre åben (6 deltagere) | |
103-6 | Andreas Rosenberg | Los Motores | Herre åben (6 deltagere) | |
202-3 | Anna Pålsson | Team Rytger 1 | Dame åben (4 deltagere) | |
8-3 | Arne Simonsen | DCU Motion | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
103-4 | Benjamin Ter-Borch | Los Motores | Herre åben (6 deltagere) | |
1-3 | Benny Petersen | Nr Søby | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
102-1 | Bent Toft | Fjends Motionscykelklub | Herre åben (6 deltagere) | |
205-1 | Betina Cramer | Sydkysten Cycling Chicks | Dame åben (4 deltagere) | |
201-1 | Birgitte Trebbien Christensen | Kerteminde Cykelklub | Dame åben (4 deltagere) | |
110-2 | Bjarke Thyrrestrup | Hvidovre CK | Herre åben (6 deltagere) | |
103-2 | Bjørn Oppermann | Los Motores | Herre åben (6 deltagere) | |
115-1 | Bo Holm Andersen | Fredericia CC | Herre åben (6 deltagere) | |
114-3 | Bo Øberg-Hansen | Cykling Odense | Herre åben (6 deltagere) | |
120-2 | Brian Mathiesen | Team Fyn Tempo | Herre åben (6 deltagere) | |
208-3 | Brigitte Mouritsen | Orbea | Dame åben (4 deltagere) | |
207-2 | Britt Lauenborg | Team Johnson Instituttet | Dame åben (4 deltagere) | |
203-3 | Camilla Møllebro Pedersen | Team BMS Ladies | Dame åben (4 deltagere) | |
10-4 | Carsten Hejbøl Jensen | Team Velo Pavé | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
3-6 | Carsten Lindberg | KCK Herlev | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
104-1 | Carsten Machholdt | VCMO1 | Herre åben (6 deltagere) | |
116-2 | Casper Walsøe | DK3650Cycling | Herre åben (6 deltagere) | |
205-2 | Cathrine Grage | Sydkysten Cycling Chicks | Dame åben (4 deltagere) | |
206-2 | Cecilie Uttrup Ludwig | Team Rytger 2 | Dame åben (4 deltagere) | |
6-1 | Christian Skram | OrdrupCC | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
207-3 | Christina Siggaard | Team Johnson Instituttet | Dame åben (4 deltagere) | |
110-4 | Christoffer Ouzman | Hvidovre CK | Herre åben (6 deltagere) | |
9-1 | Claus Ankerlund Bech | Sønderborg Cykle Klub | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
9-2 | Claus Christiansen | Sønderborg Cykle Klub | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
113-5 | Claus Hembo | KUMA | Herre åben (6 deltagere) | |
2-5 | Claus Larsen | PI/ABC/DBC | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
101-3 | Claus Rindahl | Horsens Alliancen | Herre åben (6 deltagere) | |
108-2 | Claus Ritsing | KBC | Herre åben (6 deltagere) | |
108-3 | Claus Schou Nielsen | KBC | Herre åben (6 deltagere) | |
5-1 | Danner Kirkel | Temporaketten | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
120-3 | Eddie Månsson | Team Fyn Tempo | Herre åben (6 deltagere) | |
202-4 | Ellinor Huusko | Team Rytger 1 | Dame åben (4 deltagere) | |
107-6 | Emil Bak | Herning Silkeborg Tempo | Herre åben (6 deltagere) | |
112-1 | Erik Bråten | TeamLund | Herre åben (6 deltagere) | |
2-3 | Erik Madsen | PI/ABC/DBC | Åben +50 klasse (6 deltagere) | |
103-3 | Flemming Fisker | Los Motores | Herre åben (6 deltagere) | |
120-6 | Flemming Holm | Team Fyn Tempo | Herre åben (6 deltagere) |