Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | VM Kval | Distance |
---|---|---|---|---|---|---|
1712 | Phillip Mastrup | M25-29 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 4 km | ||
1713 | Thor Erik Andreasen | M18-24 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1714 | Frederik Nørlev | M16-17 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1715 | Marcus Quindecimus Lundsgaard | M18-24 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1716 | Mik Vedersø | M45-49 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1717 | Nicolai Köppen | M45-49 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1718 | Bo Wensien | M50+ | Heat 04 - 10:10 | Reborn 8 km | ||
1719 | Christian Lee Jensen | M40-44 | Heat 09 - 11:00 | Reborn 8 km | ||
1720 | Rasmus Wolsgaard | M40-44 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1721 | Jonas Melander | M50+ | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1722 | Morten Oldorf | M30-34 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1723 | Thomas Hansen | M30-34 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1724 | Kave Yazdani | M35-39 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1725 | Maksymilian Pawel | M40-44 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1726 | Cecilie Vang | K30-34 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1727 | Jakob Ryding | M35-39 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1728 | Mikkel Jønsson | M40-44 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1729 | Carsten Gertsen | M45-49 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1730 | Sebastian Elmendorf | M18-24 | Heat 18 Green Clinic - 12:30 | Reborn 8 km | ||
1731 | Michael Nielsen | M45-49 | Heat 18 Green Clinic - 12:30 | Reborn 8 km | ||
1732 | Lasse Klinch | M25-29 | Heat 18 Green Clinic - 12:30 | Reborn 8 km | ||
1733 | Tai Breum | M30-34 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1734 | Christian Koed | M25-29 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1735 | Lars Vestbirk | M40-44 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1736 | Rasmus Palsgaard | M30-34 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1737 | Morten Worm | M45-49 | Heat 10 - 11:10 | Reborn 8 km | ||
1738 | Jeanette Høgfeldt Hansen | K45-49 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1739 | Pia Pheiffer Jørgensen | K45-49 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1740 | Danny Steiness | M40-44 | Heat 02 - 09:50 KUN THE DOUBLE | Reborn 16 km (Double) | ||
1741 | Thomas Engelbrecht | M40-44 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1742 | Lisbeth Engelbrecht | K35-39 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1743 | Lau Hinrup | M30-34 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1744 | Renaldas Bugys | M35-39 | ELITE 1 - 09:00 | VM Pro | ELITE - 8 km - ELITE | |
1745 | Patrick Patrong | M30-34 | ELITE 1 - 09:00 | VM AG | ELITE - 8 km - ELITE | |
1746 | Dan Cappelen | M35-39 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1747 | Megan Jakobsen | K30-34 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1748 | Mads Meyer Schultz | M30-34 | Heat 16 - 12:10 | Reborn 8 km | ||
1749 | Oliver Spieser | M25-29 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1750 | Josefine Heyn | K18-24 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1751 | Nikolaj Bo Ulrich | M18-24 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1752 | Hussein Aboud | M18-24 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1753 | Jesper Levå | M30-34 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1754 | Rune Cederborg | M45-49 | Heat 18 Green Clinic - 12:30 | Reborn 8 km | ||
1755 | Stine Lincoln | K30-34 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1756 | Claudia Garn | K35-39 | Heat 21 - 13:00 | Reborn 8 km | ||
1757 | Katrine Ørskov Hedeman | K25-29 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1758 | Sandra Suhr | K30-34 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1759 | Lars Holst | M50+ | Heat 11 - 11:20 KUN Yezz you can | Reborn 4 km | ||
1760 | Dennis Gleerup | M35-39 | Heat 25 - 13:40 | Reborn 8 km | ||
1761 | Olivia Mitra | K25-29 | Heat 27 - 14:00 | Reborn 4 km |