Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | VM Kval | Distance |
---|---|---|---|---|---|---|
1660 | Rose Heering | K35-39 | Heat 11 - 11:20 KUN Yezz you can | Reborn 8 km | ||
1661 | Niklas Nielsen | M25-29 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1662 | Allan Dich | M50+ | Heat 01 - 09:40 KUN THE DOUBLE | Reborn 16 km (Double) | ||
1663 | Lasse Skovsgaard Andersen | M25-29 | Heat 11 - 11:20 KUN Yezz you can | Reborn 8 km | ||
1664 | Kristian Østergaard | M25-29 | Heat 11 - 11:20 KUN Yezz you can | Reborn 8 km | ||
1665 | Maria Jorch Andersen | K35-39 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1666 | Pia Kind | K45-49 | ELITE 1 - 09:00 | VM Pro | ELITE - 8 km - ELITE | |
1667 | Freja Elisabeth Madsen | - | Heat 10 - 11:10 | Reborn 8 km | ||
1668 | Rasmus Palsbo | M40-44 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 4 km | ||
1669 | Jack Vinding | M25-29 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 4 km | ||
1670 | Jeanne Hinsch | K35-39 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1671 | Lucas Dobel | - | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1672 | Daniel Olofsson | M40-44 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1673 | Mike Romme | M50+ | Heat 07 - 10:40 | Reborn 8 km | ||
1674 | Jack Østergaard | M40-44 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1675 | Sasja Lund Østergaard | K35-39 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1676 | Natalie Engelhardt | K25-29 | Heat 05 - 10:20 | Reborn 8 km | ||
1677 | Ida Jensen | K30-34 | Heat 05 - 10:20 | Reborn 8 km | ||
1678 | Henrik Külls | M40-44 | Heat 10 - 11:10 | Reborn 8 km | ||
1679 | Johnny Aggergaard Pedersen | M45-49 | Heat 10 - 11:10 | Reborn 8 km | ||
1680 | maria hedegaard | K45-49 | Heat 10 - 11:10 | Reborn 8 km | ||
1681 | Volodymyr Shuliaka | M30-34 | Heat 21 - 13:00 | Reborn 4 km | ||
1682 | Emma Særslev | - | Heat 11 - 11:20 KUN Yezz you can | Reborn 8 km | ||
1683 | Mie Rust Larsen | K40-44 | Heat 09 - 11:00 | Reborn 4 km | ||
1684 | Karin Juul Herzberg | K35-39 | Heat 09 - 11:00 | Reborn 4 km | ||
1685 | Hanne Kvalheim | K40-44 | Heat 06 - 10:30 | Reborn 8 km | ||
1686 | Sigge Morell | K35-39 | Heat 08 - 10:50 KUN til OCR Vestegnen | Reborn 8 km | ||
1687 | Dan Møller | M35-39 | Heat 10 - 11:10 | Reborn 8 km | ||
1688 | Sebastian Ifversen | M18-24 | ELITE 1 - 09:00 | VM AG | ELITE - 8 km - ELITE | |
1689 | Josephine Brunsted | K25-29 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1690 | Rie Refslund | K40-44 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 4 km | ||
1691 | Nanna Sørensen | K30-34 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 4 km | ||
1692 | Thor Sunesen | M30-34 | Heat 09 - 11:00 | Reborn 4 km | ||
1693 | Cathrine Hyldeqvist | K25-29 | Heat 09 - 11:00 | Reborn 4 km | ||
1694 | Pernille Hyldeqvist | K18-24 | Heat 09 - 11:00 | Reborn 4 km | ||
1695 | Jesper Olsen | M40-44 | Heat 05 - 10:20 | Reborn 8 km | ||
1696 | Mette Zeb Egemose Nielsen | K35-39 | Heat 10 - 11:10 | Reborn 4 km | ||
1697 | Brian Breitenstein | M35-39 | Heat 10 - 11:10 | Reborn 4 km | ||
1700 | Christoffer Jæger | M30-34 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 8 km | ||
1701 | Lisa Jovy | K25-29 | Heat 05 - 10:20 | Reborn 8 km | ||
1702 | Camilla Kampp Zilmer | K35-39 | Heat 15 - 12:00 | Reborn 4 km | ||
1703 | Katrine Henriette Olsen | K35-39 | Heat 15 - 12:00 | Reborn 4 km | ||
1704 | Przemyslaw Krajczynski | M35-39 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1705 | Steen Tofthøj | M45-49 | Heat 03 - 10:00 | Reborn 8 km | ||
1706 | Anna Larsson | K30-34 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1707 | Didde Dalkvist | K35-39 | Heat 13 - 11:40 Løb med Lisa | Reborn 8 km | ||
1708 | Jens Petersen | M40-44 | Heat 15 - 12:00 | Reborn 8 km | ||
1709 | Henrik Stens Stahlhut | M30-34 | ELITE 1 - 09:00 | ELITE - 8 km - ELITE | ||
1710 | Christina Mastrup | K40-44 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 4 km | ||
1711 | Michael Mastrup | M45-49 | Heat 12 - 11:30 | Reborn 4 km |