Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
1941 | Camilla Frederiksen | K20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1940 | Tittina Melian Kis | K20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1939 | Ann-Sofie Kjær | K30-39 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1938 | Marie R. Stryhn
Lillebælt i Løb
| K15-19 | Lillebælt i Løb | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Lillebælt i Løb | Main event (Open Race) |
|
186 | Petrine R. Stryhn
Lillebælt i Løb
| (K) Elite | Lillebælt i Løb | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
Lillebælt i Løb | Elite, Qualification |
|
1216 | Alexander Thornfeldt
Forsvaret
| M20-29 | Forsvaret | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Forsvaret | Main event (Open Race) |
|
1976 | Lykke KM | K30-39 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
133 | Michael Jørgensen
team nybegynderne
| (M) Elite | team nybegynderne | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
team nybegynderne | Elite, Qualification |
|
1805 | Malene Heby | K30-39 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
100 | Jakob Valentiner-Branth | (M) Elite | | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Elite, Qualification |
|
185 | Christina Lindsgren
Christina Lindsgren
| (K) Elite | Christina Lindsgren | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
Christina Lindsgren | Elite, Qualification |
|
1937 | Mads Præstensgaard | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1936 | Thomas Jensen
Skovshoved Vandski Klub
| M20-29 | Skovshoved Vandski Klub | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Skovshoved Vandski Klub | Main event (Open Race) |
|
1935 | Bo Rocatis
Oneleggedwarrior
| M40-49 | Oneleggedwarrior | SWE | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Oneleggedwarrior | Main event (Open Race) |
|
1934 | Daniel Kargaard Svendsen
Sport Event Fyn
| M30-39 | Sport Event Fyn | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Sport Event Fyn | Main event (Open Race) |
|
1953 | Kristian Kolding
Indercirklen
| M20-29 | Indercirklen | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Indercirklen | Main event (Open Race) |
|
1952 | Jeppe Mågaard Kristiansen
Indercirklen
| M20-29 | Indercirklen | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Indercirklen | Main event (Open Race) |
|
1951 | Anders Hoberg Hedegaard
Indercirklen
| M20-29 | Indercirklen | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Indercirklen | Main event (Open Race) |
|
1950 | NIKolaj Frydenlund
Indercirklen
| M30-39 | Indercirklen | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Indercirklen | Main event (Open Race) |
|
1949 | Nichlas Mørk
Indercirklen
| M30-39 | Indercirklen | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Indercirklen | Main event (Open Race) |
|
1948 | Mathias Serup
Indercirklen
| M30-39 | Indercirklen | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Indercirklen | Main event (Open Race) |
|
124 | Rasmus Ravn Augustsen | (M) Elite | | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Elite, Qualification |
|
1933 | Johnny Jørgensen | M30-39 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1932 | Bjørn Michaelsen | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1931 | Lars Hedstrøm
TEAM KAABOOM
| M20-29 | TEAM KAABOOM | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
TEAM KAABOOM | Main event (Open Race) |
|
123 | Mikkel Brøndsel | (M) Elite | | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Elite, Qualification |
|
122 | Morten Stenger | (M) Elite | | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Elite, Qualification |
|
1930 | Kristoffer Brændstrup
Udvikling Fyn
| M20-29 | Udvikling Fyn | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Udvikling Fyn | Main event (Open Race) |
|
184 | Nadia Mouridsen | (K) Elite | | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Elite, Qualification |
|
1975 | Laura Raidla
Food Fyn
| U30-39 | Food Fyn | GBR | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Food Fyn | Main event (Open Race) |
|
1974 | Lars Ahrendtsen | U30-39 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1929 | Andrew Bond | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1555 | Christina Caitlin Horace
Haderslev TRI 2000
| K20-29 | Haderslev TRI 2000 | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
Haderslev TRI 2000 | Main event (Open Race) |
|
1928 | Simon Holm
1994
| M20-29 | 1994 | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
1994 | Main event (Open Race) |
|
121 | Lasse Gissel
The Scouts
| (M) Elite | The Scouts | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
The Scouts | Elite, Qualification |
|
1958 | Anders Fredsgaard Nielsen
SP2
| M30-39 | SP2 | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
SP2 | Main event (Open Race) |
|
1973 | Julia Kirkeløkke | K20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1115 | Thor Macdougall | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1737 | Jens Hermansen | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
192 | Iben Siri Hjort Knudsen | (K) Elite | | DEN | Elite, Qualification |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Elite, Qualification |
|
1927 | Tina Støvring | K40-49 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1926 | Markus Sørum Vestnes | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1279 | Torkild Toftdal
OCR Holstebro og Omegn/TEAM BEAR RECERS
| M40-49 | OCR Holstebro og Omegn/TEAM BEA. | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
OCR Holstebro og Omegn/TEAM BEA. | Main event (Open Race) |
|
1220 | Thobias Hansen | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1912 | Mads Bhutho
1997
| M20-29 | 1997 | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
1997 | Main event (Open Race) |
|
1376 | Pernilla Goldberg Borggaard | K20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1925 | Mikkel Gilsaa Petersen | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1924 | Denise Hartvigsen | K20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1923 | Kasper Jørgensen | M20-29 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|
1225 | Jane Moustgaard Pløger | K30-39 | | DEN | Main event (Open Race) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Main event (Open Race) |
|