Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
2353-2 | Mathias Zander Rysgaard | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2273-2 | Mathilde Ballesgaard | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1438 | Mathilde Grønnehøj | Heat 23 (11:50) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3921 | Mathilde Hovgaard Wrona Olsen | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
979 | Mathilde Mei Jørgensen | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3720 | Mathilde Møller | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
672 | Mathilde Ostenfeldt | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3148 | Mathilde Skjøth-Rasmussen | Heat 53 (15:10) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1230 | Mathilde Strøm Friderichsen | Heat 19 (11:30) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2990 | Mathilde van der Linden | Heat 50 (14:55) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
1310 | Matias Hede | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
470 | Matias Jensen | Heat 7 (10:30) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3202 | Matilde Kjærgaard | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1741 | Matilde Klingenberg Jakobsen | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3728 | Matilde Maagøe | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3842 | Matilde Schmidt-Lund | Heat 66 - (16:15) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3734 | Matthias Mann | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2256-3 | Mattias Alhem | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
3632 | Mattias Sand Nielsen | Heat 61 (15:50) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
1793 | Maurice McCartan | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3887 | Max Schellenbauer | Heat 58 (15:35) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
3589 | Maya Krogh Brønnicke | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3287 | Maya Nautrup Pedersen | Heat 55 (15:20) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3263 | Megan Meyer | Heat 55 (15:20) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1362 | Meganice Klara Havfrue | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3519 | Mejse Jakobsen | Heat 59 (15:40) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
2316-4 | Mejse Quistorff Sørensen | Heat 38 (13:30) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2568 | Melanie Buescher | Heat 44 (14:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2284-3 | Melika Eggertsen | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1721 | Melissa Baker | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3212 | Merete Barrit Hansen | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2666 | Merete Boe | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
484 | Merete Dalgas | Heat 8 (10:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
57 | Merete Jensen | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
596 | Merete Olesen | Heat 9 (10:40) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1170 | Merle Assenholm | Heat 19 (11:30) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
278 | Merle Krogh Ottzen | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
99 | Mette Aagerup | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
2514 | Mette Ancher | Heat 43 (14:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2969 | Mette Ballesgaard | Heat 50 (14:55) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2668 | Mette Berensen | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3221 | Mette Bjellekjær Olsson | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1382 | Mette Christensen | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3585 | Mette Christiansen | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
1254 | Mette Christoffersen | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2161 | Mette Dahl Diechmann | Heat 34 (12:45) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
766 | Mette Drost Zornig | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
192 | Mette Duelund Simonsen | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
1311 | Mette Engelbrechtsen | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3126 | Mette Falk | Heat 52 (15:05) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt |