Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
2983 | Marianne Ringberg | Heat 50 (14:55) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
838 | Marianne Søndergaard | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
645 | Marianne Videbæk | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2777 | Marianne Vindum | Heat 47 (14:40) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
1197 | Marie Andersen | Heat 19 (11:30) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
243 | Marie Bernth Nielsen | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
1276 | Marie Bidstrup | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1674 | Marie Eske | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
398 | Marie Friis | Heat 6 (10:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2395 | Marie Holm Thomsen | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2004 | Marie Holzegel Otte | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
1743 | Marie Louise Bundgaard Nathan | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1278 | marie Louise Knigge | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3058 | Marie Louise Landsvig | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
3944 | Marie Lund Pedersen | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
385 | Marie Sandgreen | Heat 6 (10:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2310-3 | Marie Schöpping | Heat 38 (13:30) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
355 | Marie Storch | Heat 6 (10:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
4035 | Marie Voigt Lauridsen | Heat 69 - eliteheat damer/piger (16:30) - Max | 2.000 meter individuelt | |
1035 | Marie-Louise Bordinggaard | Heat 16 (11:15) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
3558 | Marie-Louise Little | Heat 59 (15:40) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
307 | Marie-Louise Roed Jørgensen | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
4111 | Marie-Louise Skjølstrup | Heat 55 (15:20) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2672 | Marijke Verbeek | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
653 | Marina Brix Larsen | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
118 | Marina Vincent | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
3698 | Marion Hummel | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
196 | Marius Brøchner-Mortensen | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
855 | Marjorie Leighton | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
368 | Mark BUthmann | Heat 6 (10:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
768 | Mark Conda | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1388 | Mark Grandahl | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3454 | Mark Hansen | Heat 60 (15:45) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
214 | Mark Herron | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
2339-2 | Mark Holland | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1280 | Mark Kenworthy | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
402 | Mark Nakai | Heat 6 (10:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3000 | Mark Schor | Heat 50 (14:55) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
4060 | Marko Tiidla | Heat 70 - eliteheat herre/drenge (16:45) - Ma | 2.000 meter individuelt | |
2691 | Markus Pietilä | Heat 46 (14:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1800 | Marlene Sønderborg Jørgensen | Heat 29 (12:20) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
1229 | Mårten Frandsen | Heat 19 (11:30) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2377 | Martha Karrebæk | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3246 | Martin abild Jensen | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1410 | Martin Ancher | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2328-3 | Martin Arrild | Heat 39 (13:35) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
25 | Martin Backs | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
1150 | Martin Campbell | Heat 18 (11:25) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
1515 | Martin Chabior | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1331 | Martin Daniele | Heat 21 (11:40) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt |