Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
2973 | Mette Fogh | Heat 50 (14:55) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
953 | Mette Folkmann | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3267 | Mette Gerlach | Heat 55 (15:20) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1812 | Mette Glad Kikkenborg | Heat 29 (12:20) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
2319-1 | Mette Gram | Heat 38 (13:30) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
55 | Mette Grønbjerg Rønnow | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
3940 | Mette Gydemand | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
1360 | Mette Hansson | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
907 | Mette Haurholm | Heat 14 (11:05) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2756 | Mette Helene Toft | Heat 47 (14:40) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2938 | Mette Holm Sørensen | Heat 49 (14:50) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2677 | Mette Holm-Hansen | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
951 | Mette Jensen | Heat 15 (11:10) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
87 | Mette Juhl | Heat 2 (10:05) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
2249-3 | Mette Kajhøj | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2551 | Mette Karlshøj | Heat 43 (14:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
1524 | Mette Kelsen | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3260 | Mette Kohls | Heat 55 (15:20) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1701 | Mette Kolze Changizi | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
764 | Mette Kondrup Olsson | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
818 | Mette Kronbæk | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
1691 | Mette Kronborg Jensen | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1261 | Mette Kryger Gram | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1893 | Mette Larsen | Heat 30 (12:25) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
1474 | Mette Mecklenburg Jakobsen | Heat 18 (11:25) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
195 | Mette Metzchen | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
2343-1 | Mette N.S. Poulsen | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2404 | Mette Neergaard Harder | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
650 | Mette Oscar Pedersen | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2617 | Mette Østergaard Andersen | Heat 44 (14:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
716 | Mette Peetz-Schou | - | 2.000 meter individuelt | |
2808 | Mette Poulsen | Heat 47 (14:40) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
494 | Mette Rasmussen | Heat 8 (10:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1973 | Mette Rud | Heat 31 (12:30) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
1794 | Mette Rying Thomsen | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
784 | Mette Ryle | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1899 | Mette skjøtt | Heat 30 (12:25) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
1750 | Mette Smed | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2430 | Mette Svaneberg | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2300-2 | Mette Thomsen | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1737 | Mette Thornberg | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3511 | Mette Udesen | Heat 59 (15:40) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
1104 | Mette Vind | Heat 18 (11:25) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
3135 | Mette Wiberg | Heat 53 (15:10) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1738 | Mette Will Melchertsen Olsen | Heat 28 (12:15) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1427 | Mette Wolff | Heat 23 (11:50) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3560 | Mette-Louise Kobbernagel | Heat 59 (15:40) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
2832 | Mette-Sofie Arnvig | Heat 48 (14:45) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
460 | Mia Elisabeth Andersen | Heat 7 (10:30) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
338 | Mia Elvius | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt |