Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
281 | Poul Erik Hansen
HCAnderledes
| M45-49 | HCAnderledes | Odense NV | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HCAnderledes | 5 km løb / walk |
|
681 | Poul Ganer | M55-59 | | Skanderborg | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
57 | Rasmus Hornskrog-petersen
Nyborg Triathlon Klub
| M35-39 | Nyborg Triathlon Klub | Ullerslev | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nyborg Triathlon Klub | 10 km |
|
111 | Rasmus Knude Nielsen | M30-34 | | Jordrup | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 15 km |
|
114 | René Bengtsen
Fjordager Idrætsforening
| M45-49 | Fjordager Idrætsforening | Odense C | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fjordager Idrætsforening | 15 km |
|
463 | Rene Høeg Ahrnkiel | M40-44 | | Fredericia | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 15 km |
|
484 | René Udsen Pedersen
Shiphouse runners
| M30-34 | Shiphouse runners | Odense n | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Shiphouse runners | 10 km |
|
585 | Rikard Ola Edvin Ohlsson
OUH
| M30-34 | OUH | Odense C | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OUH | 5 km løb / walk |
|
377 | Rikke Hvorslev Møller Hansen
Sund i Årslev
| K40-44 | Sund i Årslev | Årslev | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sund i Årslev | 5 km løb / walk |
|
110 | Rikke Knude Nielsen | K23-29 | | 5000 | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
87 | Rikke Nielsen | K23-29 | | Odense N | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 15 km |
|
202 | Rita Nielsen | K60-64 | | Odense M | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
391 | Rita og Thorup
NGIF
| K70-74 | NGIF | Nyborg | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NGIF | 5 km løb / walk |
|
477 | Ronni Bundgaard Nymann Hansen
Olympus Danmark A/S
| M40-44 | Olympus Danmark A/S | Munkebo | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Olympus Danmark A/S | 10 km |
|
459 | Rosa Engkær Steiness
Intersport Holbæk
| K5-9 | Intersport Holbæk | Holbæk | Børneløb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Intersport Holbæk | Børneløb |
|
44 | Rosa Jensen | K23-29 | | Årslev | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
74 | Rosa Kitt Thode Jørgensen
Team bøffer og lækre lår
| K23-29 | Team bøffer og lækre lår | Årslev | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team bøffer og lækre lår | 10 km |
|
358 | Rune Stig Mortensen | M55-59 | | Odense | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
573 | Ryan Svejstrup Rud | M40-44 | | Odense C | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
588 | Sabine Hey | K30-34 | | Odense C | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
11 | Sabrina Domar | K30-34 | | Odense SØ | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 15 km |
|
107 | Sandie Jeanette Jepsen | K35-39 | | Odense C | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
527 | Sanne Frederiksen
Team Korsdal
| K40-44 | Team Korsdal | Nyborg | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Korsdal | 15 km |
|
569 | Sanne Markussen
Vissenbjerg løbeklub
| K50-54 | Vissenbjerg løbeklub | Vissenbjerg Løbeklub | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vissenbjerg løbeklub | 5 km løb / walk |
|
562 | Sara Markussen | K23-29 | | Vissenbjerg | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
642 | Sarah Marissa Abel Torkov | K5-9 | | Odense SV | Børneløb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb |
|
345 | Scott Nicholas Carlsson
Team Cæsar
| M23-29 | Team Cæsar | Odense C | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Cæsar | 10 km |
|
397 | Sebastian Andersen | M10-13 | | Odense NV | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
33 | sebastian Larvid | M14-17 | | Esbjerg V | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 15 km |
|
581 | Sebastian Vingaard | M5-9 | | Odense SV | Børneløb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb |
|
490 | Selma Fiedel
MiiSport Nordic
| K5-9 | MiiSport Nordic | Valby | Børneløb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MiiSport Nordic | Børneløb |
|
236 | Sendy Alstrøm | M55-59 | | Ringe | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
561 | Signe Hansen | K23-29 | | Vissenbjerg | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
416 | Signe Linnet | K14-17 | | Højer | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
220 | Signe Matzen
AGS
| K20-22 | AGS | Odense | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AGS | 5 km løb / walk |
|
250 | Signe Møller Hansen | K18-19 | | Søndersø | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
470 | Silas Korterman Ellebæk | M10-13 | | Odense NV | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
243 | Sille Brolykke Bjerrum
Gymnastikhøjskolen i Ollerup
| K20-22 | Gymnastikhøjskolen i Ollerup | Vester Skerninge | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gymnastikhøjskolen i Ollerup | 5 km løb / walk |
|
125 | Sille Christensen | K20-22 | | Sommersted | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
640 | Simon Agerbeck Mortensen | M10-13 | | Morud | Børneløb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb |
|
444 | Simon Fugl Stenberg | M5-9 | | Odense SV | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
29 | Sofia Pedersen | K23-29 | | Odense C | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
389 | Sofie Klausen | K20-22 | | Svendborg | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
413 | Sofija Salting | K10-13 | | Odense C | Børneløb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb |
|
531 | Søren Emil Pedersen
Korup motion
| M30-34 | Korup motion | Blommenslyst | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Korup motion | 10 km |
|
488 | Søren Højberg
Glostrup Triathlon Klub
| M40-44 | Glostrup Triathlon Klub | Glostrup | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Glostrup Triathlon Klub | 10 km |
|
670 | Søren Lund
Commsoft ApS
| M40-44 | Commsoft ApS | Odense C | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Commsoft ApS | 10 km |
|
248 | Søren Sten Hansen | M45-49 | | Søndersø | 5 km løb / walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km løb / walk |
|
267 | Stefan Jørgensen
Lumiere Stretch Ceiling Denmark
| M35-39 | Lumiere Stretch Ceiling Denmark | Odense C | 15 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lumiere Stretch Ceiling Denmark | 15 km |
|
533 | Stefan Simonsen | M10-13 | | Ringe | Børneløb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb |
|