Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
151 | Tanja Gudmundsson | Multiatleterne | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
152 | Kamilla Elkjær | Bike Therapy | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
153 | Sandra Maria Treschow | PRONGHORN - MTB RACING TEAM | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
154 | Maj Hinrichsen | PRONGHORN MTB RACING TEAN | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
155 | Maja Lindvig Olsen | Aarhus MTB | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
156 | Louise Andersen | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
157 | Anita Kæmpe | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
158 | Anne Noe Lausen | Mountainbike Club Vejle | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
159 | Daniel Kudsk | PRONGHORN RACING | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
160 | Kristian Østergaard Andersen | Team Skovlyst MTB | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
161 | Christian Esfelt | Hammel CK | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
162 | Piet Loos | RSG Nordheide | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
163 | Mille Frederiksen | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
164 | Bastian Pedersen | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | ||
168 | Rene Andersen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
169 | Martin Frederiksen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
170 | Cille Frederiksen | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
171 | Henrik Holm Jensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
172 | Mads Smenge | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
173 | Per Berling | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
174 | Patrich Sørensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
175 | Brian Bendtsen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
176 | Thomas Stensgaard | Kæden | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
177 | Syntja Bülov | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
178 | Søren Vodsgaard | Team Væltepeter | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
179 | Brian Kaack | Team Væltepeter | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
180 | Benny Lage | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
181 | Allan Rasmussen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
182 | Claus Hansen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
183 | Kurt Iversen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
184 | Ronni Pedersen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
185 | John Terp | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
186 | Anders Madsen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
187 | Andy Hjort | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
188 | Susanne Ottosen | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
189 | Rasmus L. Jensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
190 | Mads Sumborg | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
191 | Kurt Sørensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
192 | Klaus Daggård | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
193 | Mathias Daugaard | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
194 | Lars Erik Rasmussen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
195 | Benjamin Bertelsen | Kæden | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
196 | Michael Kirkegaard | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
197 | Dennis Jensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
198 | Thomas Nørup | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
199 | Christian Bang | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
200 | Michael Stahl | Herre 1½ time + påbegyndt omgang |