Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
51 | Christoffer Wulff | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
52 | Leif Lerche | De mageløse MTBér | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
53 | Michael Gudmundsson | Fredericia Triathlon team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
54 | Ole Andersen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
55 | Martin Pedersen | Mp auto & traktorservice | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
56 | Peter Johansen | Brande MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
57 | Stefan Veje | brande mtb | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
58 | Tommy Rasmussen | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
59 | René Andersen | Hatting cykelklub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
60 | Thomas Kyndesen | Outdoor Training | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
61 | Thomas Jensen | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
62 | Arne Dencker Mikkelsen | Hatting Cykelklub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
63 | Les Ager | CKL | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
64 | Søren Kongsted | Fredericia Cycle Club | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
65 | Peter Vestergaard | Aarhus MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
66 | Rune Kjældgaard | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
67 | Søren Hansen | VLS Vestfyn | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
68 | Ask Bay Slotø | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
69 | Henrik Mogensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
70 | Thomas Mogensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
71 | Casper Svensen | CSCykler.dk | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
72 | Lasse Genz | SMT | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
73 | Steffen Larsen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
74 | Steffan Jørgensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
75 | Jesper Runge Krone | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
76 | Thor Gunderson | Hyldebærlogen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
77 | Simon Thyssen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
78 | Simon Midtgaard | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
79 | Thomas Rose | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
80 | Peter Moesgaard | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
81 | Bjarke Blichfeldt | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
82 | Søren Lund | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
83 | Torben Lauritzen | Mosegrisene | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
84 | Tim Andreasen | MTBiharzen.dk | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
85 | Mads Elkjær Höck | De søjde MTB'er | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
86 | Karsten Loos | RSG Nordheide | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
87 | Jens Elsborg | FCC | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
88 | Thomas Sigurdsson | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
89 | Brian Reimer | De søjde MTB'er | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
90 | Jannik Veiding Sørensen | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
91 | Herman Oerlemans | Hatting MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
92 | John Elkjær fritzen | brande motion | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
93 | Jesper Lund | PG 16 | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
94 | Jan Hummel | Skamby cykelklub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
95 | Rene Doctor | Khmd Koldings hurtigste MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
96 | Anders Hartwig | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
97 | Jacob Hjelmborg | Kæden (Odense S) | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
98 | Per Olsen | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
99 | Benny Olsen | BMC -CUBE | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
100 | Hans Borsinski | Herre 1½ time + påbegyndt omgang |