Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
51 | Kenneth Due Nielsen | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
52 | Jesper Thomsen | Team Easy VVS | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
53 | Emil Hamilton | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
54 | Nikolaj Almind Møller Madsen | Fredericia Cycle Club | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
55 | Jette Bælum | Baghjulet | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
56 | Rudi Kærgaard | Fredericia Løbeklub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
57 | Anders Fink | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
58 | Simone Kragh Jacobsen | Multiatleterne | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
59 | Casper Svensen | CSCykler.dk | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
60 | Allan Carlsen | Fredericia CC | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
61 | Frederikke Rørth | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
62 | Mikkel Eggertsen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
63 | Søren Rain Johansen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
64 | Torben Müller | Børkop Motions Cyklister | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
65 | John Lohmann | Ringe Cykelklub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
66 | Thomas Poulsen | Børkop Motions Cyklister | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
67 | Thomas Jørgensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
68 | Brian Ottosen | Cykelbasserne | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
69 | Theis Kjær Ottosen | Cykling Odense | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
70 | Søren Hansen | NAM | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
71 | Michael Selmar Hansen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
72 | Allan Rasmussen | Multimotion Assens | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
73 | Torben Østergreen-Johansen | Multi Motion Assens | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
74 | Per Holm | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
75 | Anders Bank Sørensen | Børkop motions cyklister | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
76 | Erik Hermansen | Haarby Bicycle Club | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
77 | Camilla Søgaard | Aarhus MTB | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
78 | Karina Christiansen | Svendborg Mountainbike Klub | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
79 | Oliver Christiansen | MTB Team Facadepartner | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
80 | Phillip Christiansen | MTB Team Facadepartner | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
81 | Louise Selmer | Baghjulet MTB | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
82 | Per Rasmussen | MultiMotionAssens | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
83 | Bjørn Andreassen | Svendborg MTB / WeBike | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
84 | Thomas Andreassen | Svendborg MTB / WeBike | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
85 | Lennarth Christensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
86 | Klaus Daugaard | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
87 | Mathias Daugaard | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
88 | Jesper Runge Krone | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
89 | Thomas-Martin Harbo | ØSVN MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
90 | Svend Arne Rasmussen | Fcc | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
91 | Niels Petersen | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
92 | Magdahl Høy Jensen | ØSVN | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
93 | Søren Veje Kristensen | PRONGHORN RACING | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
94 | Gert Klarskov Petersen | PRONGHORN RACING | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
95 | Henrik Møller | PRONGHORN RACING | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
96 | Oliver Scheurer Petersen | PRONGHORN RACING | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
97 | Kim Grønnebæk Sørensen | øsvn-if mtb | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
98 | Steffen Sørensen | øsvn mtb | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
99 | Morten Johansen | Middelfart Løbeklub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
100 | Ulrik Von Qualen Jessen | Team Blue Sky | Herre 1½ time + påbegyndt omgang |