Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
1 | Lars Klitgaard Pedersen | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
2 | Thomas Bech | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
3 | Tommy Perez | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
4 | Tim Andreasen | Cykelbasserne | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
5 | Søren Larsen | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
6 | Claus Hofmann | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
7 | Lars Post | Fredericia cc | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
8 | Thomas Brynning | Team ondt i røven | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
9 | Peter Kruse | Team ondt i røven | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
10 | Nicolaj Brems | Fredericia CC | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
11 | Carsten B. Dahl | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
12 | Erik Mikkelsen Mikkelsen | LEGO Run | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
13 | Brian Skinnerup | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
14 | Christian Thulstrup | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
15 | Steffen Thimes | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
16 | Søren Faucht | Fredericia cc | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
17 | Jørn Eskelund | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
18 | Allan Jonassen | Kallehave Ølsted Cykelmotion | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
19 | Jan Pajbjerg | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
20 | Bjarke Blichfeldt | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
21 | Peter Moesgaard | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
22 | Frank Gaarde Sørsensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
23 | Jesper Karlsen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
24 | Per Bering | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
25 | Jan Ager | CKL | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
26 | Benny Olsen | BMC -CUBE | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
27 | Per Olsen | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
28 | Kim Hummel | Haarby bicycle club | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
29 | Mick Dideriksen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
30 | Nicolaj Hansson | Hansson-Team.dk | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
31 | Claus Albertsen | MTBKolding | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
32 | Kent Tranberg Pedersen | Vejle Cykel Motion | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
33 | Jan Hummel | Skamby cykelklub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
34 | Allan Broberg | Triathlon Horsens | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
35 | Per Damgaard Andersen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
36 | Johnny Gramm Sørensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
37 | Thomas Reinikka Jørgensen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
38 | Thomas Jensen | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
39 | Lars Rasmussen | MTB kolding | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
40 | Else Andersen | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | ||
41 | Heidi Lorentzen | Børkop motion cyklister | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
42 | Allan Møller Lorentzen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
43 | Søren Lund | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
44 | Henrik Hansen | Skovtroldene | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
45 | Jakob Madsen | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
46 | Kim Michaelsen | Pamhule Trailbuilders/HMIF | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
47 | Kasper Duus | Skanderborg MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
48 | Rune Madsen | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
49 | Søren Kirkegaard Madsen | MCV | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
50 | Torben Feldt | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang |